Mieszkania w warszawie

Mieszkania w warszawie

Polecicie dobrego pośrednika od nieruchomości w Warszawie? Gdzie udało wam się znaleźć mieszkanie na wynajem za nieduże pieniądze? Oczywiście zależy mi też na przyzwoitym standardzie, żeby myszy po mieszkaniu nie biegały...bo i takie mi się kiedyś zdarzyło.

tigra32

Posty: 4

 
Z właścicielami mojego mieszkania jak na razie nie mam problemów. W zasadzie od pół roku nie widziałem żadnego na oczy w ogóle. Oni są małżeństwem mieszkają daleko za Warszawą, kontaktujemy się albo mailowo albo rzadko przez tel. Mi takie zasady bardzo odpowiadają.

kikiriki2k

Posty: 7

 
Dla mnie najważniejsza jest lokalizacja jeśli chodzi o mieszkanie. Czy będę miała blisko do pracy, czy okna będą wychodziły na cichą uliczkę, czy na hałaśliwą wylotówkę. No i też sąsiedzi są mega istotni. Kiedyś mieszkałam koło studentów którzy co noc robili imprezę.

Sewerynus

Posty: 11

 
Różne można mieszkania znaleźć i nie zawsze drogie oznacza lepsze. Jak się trochę czasu poświęci i miasto zjeździ na prezentacje mieszkań to można za fajne pieniądze coś upolować. Ale też trochę szczęścia trzeba mieć, to na pewno.

Mareczek

Posty: 5

 
Za jakiś czas sam będę chciał zmienić mieszkanie bo to co teraz wynajmuję coraz bardziej mnie wkurza. Wszędzie daleko, wieczne awantury pod blokiem jakiś pijanych nastolatków...ciszy to u nas nie ma na pewno.

mikusiński8

Posty: 8

 
Nie ma co brać mieszkania na szybko, pośpiech jest złym doradcą. Lepiej nawet i kilka miesięcy szukać lokalu ale znaleźć coś sprawdzonego. Bo potem ewentualna przeprowadzka jeśli coś pójdzie źle będzie o wiele trudniejsza.

LiOx

Posty: 16

 
W Warszawie wynajem potrafi trochę kosztować, ale też zarobki są inne. Pamiętam jak mieszkałem w Białymstoku, że tam płaciłem coś 1200 za mieszkanie już ze wszystkim. A teraz w Warszawie 1500 samego czynszu plus media. Różnica spora.

znamsienatym

Posty: 3

 
Sprawnie poszło znalezienie mieszkania przez stronę supermieszkanie24.pl. Szukałem od początku wakacji jakoś i generalnie biegałem od biura do biura bez skutku. Dopiero tutaj można było ze 3-4 sensowne propozycje znaleźć w moim przedziale cenowym. Jedynie biuro które tak naprawdę dawało mi jakiś wybór. Wzięliśmy z żoną dwa pokoje koło metra Marymont i póki co – odpukać! - mieszka się super. Czysto, cicho, pierwsze rachunki za media wyszły lepiej niż szacowałem.

Art3q

Posty: 12

 
Jeśli pośrednik jest uczciwy to moim zdaniem lepiej szukać mieszkania przez agencję. Więcej rzeczy jest na głowie pośrednika, klientowi zostaje już tylko obejrzenie nieruchomości i podpisanie umowy. Nie trzeba się użerać z właścicielem to też jest na plus.

xacti11

Posty: 15

 
Z pośrednikami jest ten problem, że muszą na czymś zarabiać, więc biorą prowizję. Trzeba sobie przekalkulować co Ci się bardziej opłaca. Ja tam do prowizji nic nie mam, rozumiem, że robią swoją robotę, więc chcą zarobić, ale ważne żeby było z góry wiadomo ile taka obsługa kosztuje.

notariusz24

Posty: 16