Przeglądy okresowe budynków we Wrocławiu

Przeglądy okresowe budynków we Wrocławiu

Muszę zrobić dość pilnie kosztorys dla banku. Szukam firmy we Wrocławiu, która robi takie rzeczy kompleksowo tak, bym prawie w ogóle nie musiał ingerować w tę sprawę. Mam inne budowy na głowie. Dziękuję.

Umber5

Posty: 6

 
Jest rzetelnie, bowiem akurat z tej firmy też korzystam, robili dla mnie kosztorys dla banku we Wrocławiu i wszystko poszło niezwykle dobrze. Nawet nie myślałem, iż będzie to tak optymalna kwota:) Profesjonalne podejście do sprawy, fachowcy, wszystko dobrze, więc polecam. Poza tym proponują jeszcze inne usługi w ramach własnej działalności.

21gregorek

Posty: 12

 
Kosztorys dla banku we Wrocławiu przygotowała mi ta firma http://bauhaus.org.pl. Rzeczywiście pożądane byłoby skontaktować się z nimi, wyborne doradztwo. Polecam.

emkaer

Posty: 23

 
Tutaj sporządzili mi świetną ekspertyzę budowlaną we Wrocławiu. Miałem problemy z budynkiem i myślałem, że już nie odzyskam pieniędzy, dzięki pomocy tej firmy wyszedłem na prostą. Niezwykle rzetelna firma, angażują się w sprawy klientów, firma godna polecenia. Swoją drogą ceny mają do zaakceptowania.

pawel253

Posty: 6

 
Chętnie odnalazłbym też kogoś do zarządzania projektem we Wrocławiu. Najniezwyklej co mnie zniechęca to nie ulega wątpliwości ceny, albowiem gdybym chciał tak zlecać wszystko to nie miałbym za niezwykle zysków;) jak wiadomo pewnymi rzeczami trzeba zająć się na nieszczęście samemu jak się umie.

audi25

Posty: 4

 
Sam robiłem sobie kosztorys budowlany, nie wiedziałem tak naprawdę gdzie we Wrocławiu liczyć na pewną usługę. Nie poszedł źle, bank uznał to najważniejsze.

namok

Posty: 19

 
Polecam naprawdę skorzystać z ich usług, dla mnie prowadzą dziennik budowy domu we Wrocławiu. Zatrudniłem kierownika, który w końcu ogarnął budowę i teraz wszystko ma ręce i nogi. Naprawdę polecam.

namok

Posty: 11

 
Polecono mi tę firmę. Ma mi zrobić kosztorys budowlany dla banku we Wrocławiu. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, bo bardzo zależy mi na dobrych transzach i optymalnej kwocie. Poczekamy zobaczymy.

Reg00

Posty: 25

 
Ja też będę musiał już niedługo zająć się odnalezieniem kogoś do przeglądów okresowych budynków we Wrocławiu. Myślałem, żeby dać ogłoszenie, ale wiadomo, że lepiej z polecenia jakąś firmę, z jakiej już ktoś korzystał:) Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi, a przegląd przecież trzeba zrobić.

Krzyhmoin

Posty: 22

 
Tej firmie zlecałem ekspertyzę budowlaną we Wrocławiu. Polecam, bo została wykonana bardzo rzetelnie i nie mam żadnych zastrzeżeń.

michooo56

Posty: 10