Kształtki kanalizacyjne wewnętrzne, jaki producent ?

Kształtki kanalizacyjne wewnętrzne, jaki producent ?

Szukam sprawdzonego producenta rur wodno-kanalizacyjnych, zależy mi na dobrej cenie. Z góry dzięki.

namedal6

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o ofertę rur ciśnieniowych to sam kupowałem tutaj http://pcvwiplast.pl. Dobry sklep, właściwie prosto od producenta, który zna się na rzeczy. Masz pytania, to ci odpowiedzą, doradzą. Miałem fachowców, ale wolałem sam ogarnąć temat z asortymentem do instalacji. Ma dobre opinie, więc bez obaw można korzystać.

aBBs

Posty: 17

 
No nie powiem, bo takie nawet najmniejsze kształtki kanalizacyjne wewnętrzne mają znaczenie dla całości instalacji i nie mogą być kiepskiej jakości. Może były więc się przyczepili, lecz mniejsza o to i tak instalacja wodna to koszt. Kupowanie łatwo od producenta ma sens i to podwójny, masz pewność jakości i niższą cenę.

labuh

Posty: 5

 
Polecam stawiać na jakość względem tego rodzaju materiałów. Każdy dystrybutor rur wodno-kanalizacyjnych ma jakieś upusty cenowe. Asortyment nieznanego pochodzenia do instalacji wodnej to ryzykowny krok.

R1P

Posty: 15

 
Mnie też czeka w tym roku przydomowa oczyszczalnia ścieków, więc szukam porządnych producentów. Nie przeczę ten ma dobre ceny, no i niezwykle dobre opinie odnośnie jakości.

ireczuś34

Posty: 5

 
Nie da się ukryć, że porządna instalacja kosztuje. Ale chyba nie ma co tu szukać okazji cenowych. Taką instalację zrobić raz a porządnie. Ja wybrałem rury warstwowe. Specjaliści, którzy wykonywali mi system też polecali. To chyba najnowocześniejszy rodzaj rur.

Złoty

Posty: 19

 
Niższa cena? To na pewno, zatem skorzystaliśmy z oferty przydomowej oczyszczalni ścieków. Słowem wszystko zakupiliśmy w tym miejscu, co było konieczne. Mam nadzieję tylko, iż zmian nie będzie już zbyt prędko, bowiem to gorszy remont niż nawet w domu. Najlepiej wyprowadzić się na troszkę i problem z głowy.

edyta123

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o rury kanalizacyjne wewnętrzne to zależało mi o zminimalizowanie kosztów ich kupna. Wyboru nie miałem gigantycznego, natomiast cieszę się, że w końcu się udało. Najważniejszy jest dobry projekt, myślę że samemu to raczej się nie da. Zatem warto o kontakt prosto z producentem. Szukałem miejsca, gdzie pomogą wybrać co trzeba.

Marioleczka

Posty: 6

 
Ok producent, też u niego robiłem zakup. Dokładnie tylko dokupywałem kształtki zewnętrzne, ale okazały się super jakości. Nie miałem najmniejszego problemu z montażem. W przyszłym roku czeka mnie kolejna przebudowa. Na pewno wybiorę to miejsce.

Marioleczka

Posty: 4

 
Jest ok, dzięki za podpowiedź odnośnie oferty. Będę miał tego producenta rur wodno-kanalizacyjnych na uwadze, bowiem czekać mnie będzie jeszcze kilka innych zmian w instalacjach wodnych. Działa kompleksowo, zatem mnie weseli, że nie muszę szukać w kilku miejscach, a w jednym mogę nabyć wszystko, czego potrzebuję.

johncena67

Posty: 11