Podstawy przed kominek z Krakowa

Podstawy przed kominek z Krakowa

Planujemy z żoną kominek :) nie wiadomo, czy da się u nas taką instalację wykonać. Dlatego szukam w Krakowie sklepu wraz z usługami typu projekt itd. Może zna ktoś jakichś fachowców, którzy mogliby zerknąć i ocenić?

Marti

Posty: 6

 
Niezmiernie w porządku fachowcy. U mnie nie było prosto, żeby wykonać taką instalację grzewczą, a oni wykazali się naprawdę niesamowitą wiedzą i pomysłowością. Jeśli zależy wam na doświadczonym montażu kominków w Krakowie, to ich szczerze polecam. Poza tym w sklepie jest wszystko, co konieczne i we wcale niewygórowanych cenach. Pozdrawiam

Hihi_WWW

Posty: 12

 
Duży koszt, niemniej jednak jest za co zapłacić takie pieniądze. W ofercie tego sklepu jest duży wybór kominków. Firma w Krakowie więc nie wiem, czy akurat wypuszczają się gdzieś dalej jeśli chodzi o sam montaż, a chyba lepiej zamówić kompletną usługę niż szukać kogoś lub działać samemu.

edmundzik

Posty: 8

 
Jeśli zależy wam na dobrym montażu kominków to polecam firmę działającą w Krakowie http://www.kominki-krakow-kratki.pl. To też sklep z szeroką ofertą. Mają wszystko, poza tym cenowo nie jest źle. Można wybrać kominek w całkiem dobrej cenie :) Ja tak zrobiłam, macie pytania na wszystkie wam odpowiedzą, doradzą.

egerdi

Posty: 26

 
Ogólnie oferta jak widzę wypasiona, więc jest w czym wybierać. Ale dobrze, że mają montaż. Czegoś takiego właśnie szukałem, kominki grzewcze w Krakowie, ale zdecydowanie z montażem. Nie mam zamiaru siedzieć po nocach i zastanawiać się co i jak :) Ciekaw jestem tylko czy ta wizja lokalna jest za darmo.

namok

Posty: 6

 
Mieszkam niedaleko krakowa więc może skorzystam z tej oferty kominków. Zauważyłem, iż można u nich kupić taniej, niż w innych tej branży sklepach, niemniej jednak nie wiadomo ile biorą za taki projekt całej instalacji i montaż. Sam to bym się obawiał coś takiego montować.

Jacuś

Posty: 8

 
Dobrze zaopatrzony sklep z kominkami w Krakowie. Będę musiała mężowi pokazać, żeby zerknął. Też nosimy się z zamiarem zakupu kominka do salonu. Ja nie mogę się doczekać, mąż niekoniecznie brnie do przodu ;)

iDoRy

Posty: 22

 
Mają dobrych producentów. W tym sklepie z kominkami w Krakowie można mnóstwo zaoszczędzić, albowiem mają bogatą ofertę w samych promocjach, polecam zobaczyć :)

miko_poz

Posty: 14

 
Też zastanawiam się nad konkretną zmianą w domu. Podobno kominki to duża oszczędność, zwłaszcza, że takie mamy już zimy jak mamy. Sklep w Krakowie, który polecacie niczego sobie jeśli chodzi o ofertę.

zenek15

Posty: 5

 
Korzystałem z usług montażu kominków w Krakowie i jestem zadowolony. Miałem ochotę robić wszystko sam, sporo się poedukowałem w tej kwestii :) ale nie ryzykowałem. U mnie chodziło o całą instalację grzewczą, więc lepiej było nie szukać samodzielnych rozwiązań. Ogólnie zwykły kominek można zamontować samemu, instalacji nie. Za duże ryzyko:)

TomekK

Posty: 11