Dobry architekt

Dobry architekt

Witam! Poszukiwane dobre biuro architekta z doświadczeniem w projektowaniu hoteli, pensjonatów itp. Ktoś, coś? Poszukuję architekta kreatywnego, ale też terminowego...a wiem że jedno z drugim czasami nie idzie w parze :) Pozdr.

Black_Riot 

Posty: 4

 
Zwłaszcza hotelarze myślę, że muszą dużą wagę przykładać do tego żeby ich budynki były efektowne a nie tylko wygodne. Jednak turyści zwracają dużą uwagę na to jak hotel czy pensjonat wygląda z zewnątrz, jaki ma rozkład, dodatkowe atrakcje..

namok

Posty: 11

 
Dużo się zmienia na plus jeśli chodzi choćby o projekty osiedli, teraz te aranżacje tak nie odstraszają jak bloki sprzed kilkudziesięciu lat. Nie wiem kto wpadł na pomysł żeby odnawiać elewację malując jakieś kolorowe bryły, trójkąty i kwadraty...bo teraz pełno jest w ten sposób odnowionych osiedli.

Julian

Posty: 8

 
Ciężko jest znaleźć dobrego architekta powiem szczerze, w każdym razie ja mam doświadczenia średnio udane. Albo ludzie byli mało pomysłowi i bardziej liczyli na to, że ja to ja wytłumacze jak ma projekt wyglądać, albo byli za bardzo kreatywni i odlatywali w swoich projektach gdzieś w okolice Jowisza...:P

Black_Riot

Posty: 3

 
Projekt apartamentów stworzył dla nas pan Kuliński i jego pracownia już jakiś czas temu. Na stronie kulinskipracownia.pl jest do niego kontakt. Bardzo profesjonalne podejście już od pierwszej rozmowy, jasne warunki cenowe, projekt przygotowany na czas, potem już przy samej realizacji widać było że sam plan ma ręce i nogi bo nie było problemów w wdrożeniem go w życie od strony czysto technicznej.

basia44

Posty: 5

 
Coraz więcej się pojawia biur architektów ale wcale nie oznacza to od razu lepszej jakości usług. Wciąż żeby znaleźć dobrego fachowca z doświadczeniem i wyczuciem to jednak trzeba się trochę naszukać, napytać, porównać stawki.

Fstachu44

Posty: 34

 
Nikt mi do głowy nie przychodzi, ale podpytam. Mój brat się nosi z zamiarem postawienia swojego domu więc podejrzewam że już jakieś wici za architektem musiał rozsyłać.

leeoon

Posty: 3

 
Za mnę chodzi pomysł żeby zatrudnić architekta od aranżacji wnętrz. Chciałabym sobie przerobić poddasze i trochę brakuje mi koncepcji, zresztą ja jako laik to tego tak dobrze nie zrobię jak ktoś po studiach.

TomekK

Posty: 5

 
Wiem że znajomy będzie budował dom i ma już na oku jedną pracownią architekta w Krk, ale jak oni się dokładnie nazywają...to sobie nie przypomnę. W każdym razie pokazywał mi w necie ich dotychczasowe projekty i wygląda to wszystko ciekawie.

Acclaim

Posty: 11