Wrocław nowoczesne mieszkania

Wrocław nowoczesne mieszkania

Cześć! Czy może ktoś zdecydował się na kupno mieszkania na wrocławskim osiedlu Parkowe Maślice? Podobno są jeszcze wolne lokale a ja szukam mieszkanka w spokojnej okolicy

egerdi

Posty: 6

 
Zanim kupisz mieszkanie na obrzeżach miasta to sprawdź wcześniej czy będziesz mieć dobre połączenie komunikacyjne do centrum. Fajnie się mieszka w zacisznej okolicy ale gorzej jak dojeżdżasz do pracy dwie godziny.

andrew66

Posty: 9

 
Może oferta, którą znajdziesz tu parkowemaslice.pl zainteresuje cię? Na osiedlu położonym w okolicy Parku Maślice dostępne są jeszcze w sprzedaży mieszkania o różnej powierzchni i o bardzo ciekawym rozkładzie pomieszczeń. Mimo lokalizacji na obrzeżach miasta dobrą komunikację mieszkańcom osiedla zapewnia obwodnica co jest ogromną zaletą tej oferty.

Cycus45

Posty: 22

 
Moim zdaniem jak ktoś szuka ciszy i spokoju we Wrocławiu to warto obejrzeć osiedle Parkowe Maślice. Moja koleżanka właśnie podpisała umowę z deweloperem i jest zachwycona nie tylko rozkładem mieszkania ale również jego położeniem w zielonych okolicach parku.

mac3

Posty: 17

 
Moja siostra ze szwagrem też zastanawiają się nad kupnem mieszkania na osiedlu Parkowe Maślice. Jest jeszcze parę wolnych lokali więc jak ci odpowiada lokalizacja to pewnie bez problemu coś kupisz.

Pendrzeec

Posty: 6

 
Jak nie znasz dobrze Wrocławia to koniecznie odwiedź Targi Nowy Dom we Wrocławiu. Tam bez konieczności opłaty za usługę agenta nieruchomości poznasz wszystkie aktualne oferty z rynku deweloperskiego. Z pewnością coś dla siebie wybierzesz. Życzę powodzenia.

GGregbard

Posty: 11