remonty warszawa, poszukuję!

remonty warszawa, poszukuję!

Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu kogoś od remontów w Warszawie. Chodzi o gruntowny remont całego mieszkania w tym także sufit podwieszany. Jak ktoś coś, to czekam. Tylko poważne oferty :)

Andziaaan

Posty: 2

 
Koniecznie. Takiego sufitu Barrisol nie wykonasz samemu. Jest kilka porządnych firm w Warszawie, które się specjalizują. Poczytaj opinie i sprawdź, z kim masz do czynienia. W planach też mam coś takiego, lecz dopiero w przyszłym roku.

Namo

Posty: 5

 
Też tak uważam. Czekają mnie remonty, więc odwiedzam sporo stron. Ludzie są przychylni i pomocni. Sporo polecają przede wszystkim firm z Warszawy, jakie wykonują prace na wysokim poziomie.

TomekK

Posty: 22

 
Nam odpowiada ta firma remontowa http://napinane-warszawa.pl/realizacje. Mają naprawdę bardzo ciekawe projekty. Nie bez powodu piszą na swojej stronie, że nowatorskie :) Polecam w szczególności sufity Barrisol w Warszawie.

zerom_ol

Posty: 20

 
Ja potrzebuję takiej pomocy natychmiast. Moja ekipa remontowa, z której miałem skorzystać nie ma terminów wolnych na najbliższe kilka miesięcy :( Muszę szybko znaleźć kogoś, kto umie montować sufity napinane w Warszawie. Jak coś, to piszcie, podpowiedzcie, kogo wybrać.

gregcie@

Posty: 9

 
Tego typu remonty nie należą do tanich. Za sufit w Warszawie będzie trzeba trochę zapłacić. Wszystko zależy, jaki metraż, rodzaj itd. Może poszukaj kogoś z wstępną darmową wyceną. Mnie też podoba się takie wykończenie. Wiem jednak, że nie jest tanie. Masz coś takiego jednak na lata i naprawdę służy. Wiem, bo znajoma ma coś takiego w sklepie.

100%UP

Posty: 3

 
Na forach branżowych nie brakuje reklam, ale wiem, że chcesz kogoś z polecenia. Mam kumpla w branży. Podpytam i jak coś, to odpowiem. Od niedawna wiem, że zajmują się sufitami Barrisol w Warszawie, ale dokładnie nie powiem, co i jak. To są dobrzy fachowcy, więc jak coś robią, to można być pewnym, że fachowo.

Black_Riot

Posty: 5

 
Też czekam na propozycje :) Zależny jestem od wykończenia wnętrz, bowiem na obecną chwilę nie mam czasu na samodzielne remonty. Jak polecacie kogoś z Warszawy, to też byłbym chętny. Mam dom wyremontowania całe piętro dom. Ściany do wyburzenia, przebudowa, tynki, sufity, malowanie. Słowem od podstaw :D

asulka002

Posty: 10