szpachlowanie dobczyce, jaka firma ?

szpachlowanie dobczyce, jaka firma ?

Potrzebuję pomalować mieszkanie. Powierzchnia 80m2. Tynki są w opłakanym stanie. Może tu na forum znajdzie się ktoś, kto poleci mi jakiegoś zaufanego fachowca, który oferuje malowanie w Myślenicach?

89ostry89

Posty: 1

 
Nigdy nie korzystałem z usług remontowych. Raczej samemu działałem, ale teraz widzę, że na swoją niekorzyść. Najlepiej będzie, jak znajdę jakiegoś fachowca z Myślenic i w końcu będzie profesjonalnie.

Black_Riot 

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o usługi malarskie w Myślenicach, to polecam tę firmę https://me-mo.pl/oferta.html. Są mega specjalistami. Wiele rzeczy mi doradzili i zatem jestem niezmiernie zadowolony z ich usług. Kompleksowo. Całość remontu zrealizowana na czas. Szczerze polecam.

Koko45

Posty: 35

 
Dla mnie najważniejsza jest szybkość zleconych prac. Przypuśćmy ile może potrwać tapetowanie 2 pomieszczeń po 20m2? Przydałby się fachowiec z Myślenic.

doboszzz

Posty: 2

 
Musisz poszukać i podzwonić. Jeśli chodzi o usługi wykończeniowe, to trochę firm w Myślenicach znajdziesz? Jak nie, poszukaj trochę dalej Dobczyce, Wieliczka.

Nikuś23

Posty: 5

 
Myślę, że po prostu źle trafiłeś, bo jeśli chodzi o wykończenia wnętrz w Myślenicach nie jest trudno znaleźć rzetelną firmę. Sam myślę o tym, żeby w końcu otworzyć coś swojego :D

Worms

Posty: 8

 
Najlepiej skontaktuj się z firmą i dopytaj o malowanie czy tam inną usługę, której potrzebujesz. Tak tylko przeglądając oferty, niewiele będziesz wiedział. Też będę musiał znaleźć jakiegoś usługodawcę z Myślenic lub Wieliczki. Aha no i nowe firmy wcale nie muszą oznaczać, że są złe. Dajmy im szanse, przecież nie pracują w nich kucharze ;)

pawel253

Posty: 10

 
Też zauważyłem, iż zmniejszyła się ilość pseudo fachowców. Kiedyś nieźle się naciąłem na ekipę, co do jakiej nie miałem na początku żadnych zastrzeżeń. Później powychodziło wiele problemów. Przede wszystkim nie znali się zupełnie na projektach i nie potrafili zrealizować fachowo tego, co się w nim znajdowało :( Teraz zależy mi na sprawdzonych usługach wykończeniowych w Myślenicach.

Marioleczka

Posty: 3

 
Nie orientuję się za bardzo, bo to nie mój region. Pamiętaj, żeby sprawdzić opinie o firmie. Najlepiej dokładnie zapoznać się, z kim masz do czynienia, a nawet sprawdzić jakieś przykładowe realizacje remontów w Myślenicach. Mam nadzieję, że znajdziesz fachowca. Dziś branża remontowa jest coraz lepsza, jeśli chodzi o specjalistów.

alus

Posty: 6

 
Najlepiej skontaktuj się z firmą i dopytaj o malowanie czy tam inną usługę, której potrzebujesz. Tak tylko przeglądając oferty, niewiele będziesz wiedział. Też będę musiał odnaleźć jakiegoś usługodawcę z Myślenic lub Wieliczki. Aha no i nowe firmy wcale nie muszą oznaczać, iż są złe. Dajmy im możliwości, przecież nie pracują w nich kucharze ;)

Yuri20

Posty: 4