Wizualizacje budynków, poszukuję !

Wizualizacje budynków, poszukuję !

Cześć wszystkim. Którym doświadczeniem i kwalifikacjami powinien cechować się fachowiec, któremu powierzę wykonanie wizualizacji architektonicznej?

Nikiiii

Posty: 2

 
Wybrałem wizualizacje architektoniczne, jakie wykonuje w moim mieście sprawdzony architekt. Należy zwrócić spostrzeżenie, iż zapłaciłem zaledwie 400 pln, dzięki czemu dostałem naprawdę porządną wizualizację wnętrza. Jestem niezmiernie zaspokojony z efektów współpracy.

gregcie@

Posty: 11

 
Nie mam pojęcia, kto będzie w stanie wykonać dla mnie najwyższej jakości wizualizację budynku. Póki co w dalszym ciągu jestem na etapie poszukiwań.

quwejt5

Posty: 3

 
Dłuższy czas temu natknąłem się na portfolio wizualizacji architektonicznych, które stworzyła ta firma: http://building-visualization.com. Przypadły mi do gustu i podjąłem z nią współpracę. Jestem w stanie ją zarekomendować absolutnie każdemu.

Okolicc34

Posty: 5

 
Mam faworyzowaną firmę, która doskonale sprawdza się, gdybyście potrzebowali wizualizacji architektonicznej. Nie chcę podawać jej nazwy i adresu strony WWW, aby nie zostać oskarżona o kryptoreklamę. Zainteresowanych poproszę o prywatną wiadomość.

Miluśkooo2

Posty: 8

 
Zamawiałem wizualizację architektoniczną, gdy planowaliśmy wspólnie z żoną budowę domu. Okazało się, iż wizualizacja domu stanowiła wydatek 850 zł. To dobra cena.

Oct714

Posty: 8