Deski tarasowe kompozytowe

Deski tarasowe kompozytowe

Dobrej jakości deski tarasowe są mi potrzebne. U kogo zamówić? Co do cen to na pewno nie chciałbym płacić więcej niż 200 zł od metra. Co polecacie, co odradzacie, co macie u siebie zamontowane?

adam86

Posty: 1

 
Jak wygląda montaż desek kompozytowych, można sobie z tym samemu poradzić, czy konieczne jest jeszcze zatrudnianie i opłacanie ekipy? Ktoś, coś?

Robuś

Posty: 4

 
Rozmawiałem ostatnio z kumplem budowlańcem apropos desek tarasowych to raczej polecał kompozytowe niż drewniane, z uwagi na lepszą trwałość i prostszy montaż, inna sprawa że taki kompozyt można sobie zdemontować na zimę i schować aż do kolejnego sezonu żeby nie niszczał.

demon666

Posty: 5

 
Dużo jest producentów takich materiałów można się faktycznie pogubić, bo każdy twierdzi że robi najlepsze deski, najbardziej trwałe itp. Dobrze byłoby sobie wpierw próbkę zamówić nim się duże zamówienie złoży.

Czarek56

Posty: 3

 
Kupiłem w tym sezonie taras z kompozytu od Tardex (https://tardex-wpc.pl) i póki co sprawuje się bardzo dobrze. Estetyka, jakość, prosty montaż, nie mam zastrzeżeń. Też bardzo fajny, szybki kontakt z firmą nie przeciągali realizacji zamówienia i dostawy.

Wu

Posty: 3

 
Nie mam pomysłu kto takie deski w fajnym standardzie produkuje teraz, dawno już niczego takiego nie szukałem, ten taras co mam to kupowałem w sieciówce, akurat mieli promocję więc wziąłem to już było dobre 3 lata temu.

Krzysio

Posty: 13

 
Ja bym chciał sobie zrobić ogród zimowy zamiast zwykłego patio i może się wkrótce uda wysupłać kasę na taki remont, bo też tania inwestycja to nie będzie niestety.

czasDDD

Posty: 17

 
W domu mam drewnianą podłogę i jest trochę roboty przy niej, trzeba dbać, impregnować itp. A cenowo to jednak kosztowała naprawdę dużo zwłaszcza że też spory metraż do wyłożenia był.

Pacothelllucia

Posty: 12

 
Będę chciał sobie taras przy domu zrobić za jakiś czas, miejsca mam sporo pod takie patio ale jeszcze trochę finansowo brakuje żeby takie roboty sfinansować, jak dadzą mi kredyt w banku to ruszamy z tematem.

ltomzik

Posty: 43