siatki zabezpieczające dachy, kogo znacie ?

siatki zabezpieczające dachy, kogo znacie ?

Witam. Gdzie kupić siatki na rusztowania. Może znacie jakiś sklep internetowy, żeby zrobić wygodny zakup z dostawą. Jeżeli macie jakieś kontakty czy coś, to dajcie znać. Z góry bardzo dzięki, ponieważ czas nagli :D

Katolik

Posty: 1

 
Jeżeli chodzi o naszą firmę, to też używamy siatek ochronnych na budynki przy swoich pracach. Można powiedzieć, iż bez nich nie poradzilibyśmy sobie, więc uważam, iż nie masz się nad czym zastanawiać. Polecamy.

WalSystem

Posty: 4

 
Jak wam zależy na dobrej klasie siatek grodzących teren budowy, to zwróćcie uwagę na certyfikaty, bo naprawdę są ważne. Można spotkać na rynku jakieś podróby i wcale to nie są jakościowe polipropylenowe siatki.

matckhew

Posty: 4

 
A co sądzicie o siatkach asekuracyjnych? Podobno są rzeczywiście jakościowe i warto je kupić niż kombinować jakieś inne rozwiązania. Z tego co widziałem, to zakup nie jest chyba nawet taki drogi. Ktoś pisał kiedyś, że online jest zdecydowanie taniej :) Może nawet z bezpłatną dostawą. Jak coś wiecie na ten temat, to piszcie.

Black_Riot

Posty: 5

 
Nie ma to jak skorzystać z oferty wiodącego producenta. Z własnego doświadczenia poleca te siatki na rusztowania https://bagan.pl/siatkibudowlane/siatkinarusztowania. Mogę powiedzieć, że świetne ceny, doskonała jakość materiału, ale też profesjonalna produkcja.

Kitas

Posty: 10

 
Pewnie, że to nie mega wydatek. Jak zdecydujesz się na zakup siatek bezpieczeństwa online, to można zaoszczędzić na dostawie. Bo takie duże zamówienia większość sprzedawców realizuje za fee, jeśli chodzi o transport. Może czas podpowiedzieć szefowi, że coś takiego istnieje ;) Niech ma świadomość, że wy ją też macie.

wiesław11

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o siatki ochronne na budowę, to polecam zdecydować się na ofertę któregoś z polskich producentów. Mamy kilku rzeczywiście godnych uwagi, a poza tym to jedyna odpowiednia propozycja, żeby mieć pewność, że rzeczywiście będzie najwyższa jakość. Cenowo też można zaoszczędzić, więc jak coś, to na pewno właśnie od producenta.

Gosienka54

Posty: 15

 
Co do siatek ochronnych na budowę, to właśnie mam takie w planach kupić. Sprzedawca zachwalał polipropylenowe, więc akurat jemu zaufam, bo to znana polska firma. Możecie poczytać sobie o nich.

johncena67

Posty: 7