Ogrzewanie podłogowe, jaka firma ?

Ogrzewanie podłogowe, jaka firma ?

Mam poważne pytanie, co sądzicie na temat elektrycznego ogrzewania podłogowego? Czy rzeczywiście ma ono tyle zalet, jak piszą? Gdzie jak coś kupować, bo producent z tego co wiem też ma ogromne znaczenie.

mniszekk6

Posty: 5

 
Mata grzewcza idealnie spisuje się u nas w łazience :) następnie będzie kolej w dziecięcym pokoju, bo tam przyda się bez dwóch zdań najbardziej. Dzieciaki stale chodzą boso :) więc szkoda ich zdrowia i pieniędzy wydanych w aptece;)

Ppako72

Posty: 37

 
Od roku jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrzewania podłogowego. To coś całkiem innego od grzejników, kominków itp. rzeczy. W szczególności z powodu powietrza polecam. Jest świeże, a ciepło rozchodzi się teraz równomiernie w całym pomieszczeniu.

arbusik45

Posty: 16

 
Jeżeli chodzi o matę grzewczą to bez trudu położysz ją sam. Nie ma tu żadnej skomplikowanej sprawy. Nawet w kwestii elektryki można dać sobie radę samemu.

Klarka45

Posty: 11

 
W końcu mogę chodzić sobie boso po podłodze :) i nie dbać o to, by dzieci założyły kapcie, skarpetki :) Jeśli chodzi o folię grzejną to jest ona super wygodą dla całej rodziny. Ciepła podłoga w łazience to chyba najtrafniejszy pomysł. Polecam każdemu, montaż prosty mąż sam zrobił, prosiliśmy tylko elektryka do podłączenia.

pawel253

Posty: 9

 
Jak chcesz wdrażać system elektrycznego ogrzewania podłogowego to polecam zajrzeć tutaj http://termofol.pl/folia_grzejna-105561-f.html. Dobre ceny, jakość, pomoc w wyborze, super producent. Ogólnie system ten polecam każdemu :)

ewa

Posty: 10

 
Obawialiśmy się z mężem najniezwyklej kosztów jeśli chodzi o inwestycję. Niemniej jednak nie przerosły nas, więc nie ma się co martwić. Finalnie jest super. Moja córcia, jaka niestety ma astmę nie choruje już tak częstokroć, ogrzewanie podłogowe polecane jest zwłaszcza a alergikom, natomiast nie wierzyłam dopóki sama się o tym nie przekonałam.

MisiekKce

Posty: 13

 
Na razie mam folię grzewczą tylko w łazience, dokładnie została zamontowana z tyłu lustra. Tak i to prawda, iż nie ma na nim pary. Poza tym tego rodzaju ogrzewanie ma niezwykle pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Będę wdrażać pomału w każdym pomieszczeniu, aż pozbędę się grzejników raz na zawsze :)

Freakster89

Posty: 20

 
Właśnie u nich zaopatrywaliśmy się w matę grzewczą. Fachowiec, który u nas robił ten remont chwalił wykonanie, także też mogę przyłączyć się do polecenia sklepu. Tym niezwyklej, że nie jest drogo.

Moa22

Posty: 23