Wkłady kominkowe gazowe w Krakowie

Wkłady kominkowe gazowe w Krakowie

Jeśli proponujecie Państwo jakąś konkretną propozycję kominków w Krakowie, sklep z dobrą ofertą od dobrego producenta, to z góry dziękuję za pomoc. Na ten rok mamy plany co do kominka, ale jesteśmy pod tym względem amatorami z mężem :)

opiter78

Posty: 8

 
Mam zamiar właśnie zakupić kominek gazowy, ale szukam wciąż dobrej firmy w Krakowie. Z reklamy każda jest dobra i rzetelnie montuje, ale tak naprawdę tylko nieliczne mogą pochwalić się monterami, fachowcami z prawdziwego zdarzenia. W sumie to przecież w każdej branży tak mamy, więc nie ma się czemu dziwić.

matek562

Posty: 11

 
No właśnie też polecam wkłady kominkowe z płaszczem wodnym. Znam tego sprzedawcę w Krakowie i nie polecam innego. Tu masz i ceny ok i jakość. Mnóstwo się od nich można dowiedzieć, służą pomocą, odbierają telefony i na wszystkie pytania odpowiadają. Mnie bardzo przypadł do gustu ten sklep, więc jak coś potrzebuję do kominka to zawsze tam uderzam.

henrykk

Posty: 12

 
To dobry sklep z kominkami https://www.komineczek.pl/pl/c/Wklady-powietrzne/466. Jak dotąd nie spotkałem się z tak szeroką ofertą wkładów kominkowych powietrznych w Krakowie, jak oni mają. Polecam.

pogoń44

Posty: 11

 
Najpowszechniejsze są wkłady kominkowe powietrzne, niemniej jednak w Krakowie znajdziesz sporo propozycji gazowych i wodnych. My mamy kominek z płaszczem wodnym, polecam. Jest oszczędnie, można dogrzać dom i wodę do mycia. Naprawdę super sprawa, oszczędności na takim rozwiązaniu szybko się widzi.

Serwis23

Posty: 19

 
To kraków więc ofertę kominki mamy tu na każdym kroku. Powiem szczerze, iż akurat ja nie miałam z fachowcami, którzy do mnie przyjechali na montaż żadnych kłopotów, niemniej jednak znajomym kompletnie namieszali tak, iż niezbędny był demontaż instalacji :( trzeba uważać kogo się wybiera.

Hostelos3

Posty: 7

 
Na nasz kraków to nie mamy co marudzić, albowiem kominków i usług w tej branży jest od groma i trochę. Sama się pogubiłam, więc weszłam na forum :) Sama nie wiem czy wybrać coś co będzie grzało cały dom, jakąś konkretną instalację, czy może jednak zwyczajny kominek mi wystarczy. Dom nie jest znaczny, mam dylemat.

grunde

Posty: 10