Dachy z membran płynnych, znacie kogoś ?

Dachy z membran płynnych, znacie kogoś ?

Hej czy ktoś z was orientuje się jaka firma w swojej ofercie posiada konstruowanie dachów płaskich do hal produkcyjnych?

Elektros

Posty: 3

 
Osobiście we wszystkich swoich halach produkcyjnych posiadam dachy płaskie i jeżeli zamówisz je u profesjonalnej firmy to nie powinieneś mieć żadnych problemów. Nowe dachy tego typu są naprawdę wytrzymałe i nie ma mowy o jakichkolwiek przeciekach czy pęknięciach. Dlatego moim zdaniem jak najbardziej warto.

zerom_ol

Posty: 18

 
Jak najbardziej warto stosować na dachach membrany płynne ponieważ dają one naprawdę bardzo wiele a przy tym nie są wcale aż tak bardzo drogie.

johncena67

Posty: 12

 
Osobiście posiadam dachy epdm i jestem z nich niezmiernie zadowolony. Imponuje mi przede wszystkim ich niesamowita trwałość oraz znakomita odporność na warunki atmosferyczne, która sprawia, iż będą one w stanie posłużyć mi poprzez jeszcze mnóstwo lat.

klapsik88

Posty: 8

 
Do wszystkich swoich hal dachy płaskie zamawiałem w firmie: http://www.dachy-zrbzawadzki.pl/oferta-dachy-plaskie.html i jestem jak najniezwyklej zaspokojony z ich usług ponieważ wszystko przebiegło niesłychanie prędko i sprawnie a przy tym cena nie była wysoka.

NadmorskaOaza

Posty: 15

 
To przeciekanie dachu płaskiego o którym piszesz to oczywiście skutek tego, że dach ma już swoje lata i jest wyeksploatowany. Ja na Twoim miejscu zdecydowałbym się na jego naprawę oraz zabezpieczenie membranami płynnymi.

polar00

Posty: 4

 
Osobiście odradzałbym Ci korzystanie z najtańszych firm zajmujących się tworzeniem dachów epdm. Moim zdaniem źle wykonany tego typu dach wcale nie jest doskonalszy od zwyczajnego dachu płaskiego a jest od niego znacznie droższy.

Black_Riot

Posty: 9