Siatka ogrodzeniowa - sklep online

Siatka ogrodzeniowa - sklep online

Ocynkowane, solidne ogrodzenia panelowe są mi potrzebne. Możecie poratować jakimś niedrogim sklepem z szybką wysyłką? Coś estetycznego na długie lata by się przydało.
v
Witam!! Będziemy zamawiać dość dużo metrów ogrodzenia i w związku z tym szukamy dostawcy, który byłby w stanie zaproponować konkurencyjną cenę. Działają w sieci sklepy godne uwagi, jeśli chodzi o panele ogrodzeniowe, bramy, furtki, słupki i pozostałe akcesoria?

noloonie

Posty: 9

 
Już tyle metrów siatki ogrodzeniowej w swoim życiu rozwinąłem, że pewnie bym kulę ziemską kilka razy okręcił ;) ale co do sklepu z takimi rzeczami to nie będę dobrze zorientowany. ;/

jumbertus

Posty: 15

 
Powiem, że też mam problem co do sklepu, czy w ogóle konkretnego modelu ogrodzenia. A muszę coś kupić, żeby posesję jakoś odgraniczyć, bo już sobie niektórzy zaczynają parkować mi prawie pod domem...

asulka002

Posty: 10

 
Na pewno można być spokojnym co do wytrzymałości tych ogrodzeń ocynkowanych i pomalowanych proszkowo. Nie ma szans, żeby jakaś korozja to tknęła. Wiem, bo kiedyś pracowałem na produkcji takich rzeczy.

syrena88

Posty: 9

 
Z tego co ja się zdążyłem zorientować to jest dość duży rozstrzał co do cen. Duża rozbieżność pomiędzy sklepami. Także na pewno trzeba sobie porównać, żeby nie przepłacić, bo niektórzy to windują ceny za mb pod sufit.

cough76

Posty: 13

 
Można teraz bez problemu za w miarę sensowne pieniądze kupić dobrej jakości panelowe ogrodzenia. Sporo sklepów z takim asortymentem działa w sieci.

Posty: 9

 
Całkiem tanio można przęsła ogrodzeniowe kupić przez stronę www.styloweogrodzenia.pl. Mają solidne, trwałe panele ocynkowane, malowane proszkowo, więc ochrona przed korozją jest porządna. Jeszcze się nie spotkałem z sytuacją, żeby tak zabezpieczona stal korodowała.

gregcie@

Posty: 8

 
Fajne teraz te panele przetłaczane w 3 D robią. Dobra jakość za nieduże pieniądze. Co do sklepów to można co najmniej kilka w miarę niedrogich znaleźć w sieci, trzeba trochę poszperać i porównać sobie stawki.

Black_Riot

Posty: 10