Poradniki dla remontujących

Poradniki dla remontujących

Witam! Myślę nad remontem elewacji swojego domu, bo już po kilkunastu latach nie prezentuje się zbyt atrakcyjnie. Jakie możliwości daje współczesny rynek w tej kwestii? Przydałby mi się jakiś dobrze prowadzony blog ekspercki, kojarzycie takie?

roberto

Posty: 4

 
O domu na drzewie to akurat na knaufmagu czytałem, zrobiłem po kolei jak radzą, cały dzień mi to zajęło, ale domek jak ta lala, tyle stron przeszukałem, ale tam po krok po kroku, nawet się zaskoczyłem, że polecają przy okazji wspinaczkę dla dzieciaków

Serwis23

Posty: 20

 
Dodatki i inne kwiatki, co, jak dobrać dodatki do mieszkania, niezłą zagwozdkę z tym miałam, ale ostatnio przeczytałam, na portalu knaufmag.pl, że warto wybrać dodatki w kolorze mleka, czekolady i karmelu, słodko, nie? Bo piszą, że taki kojarzą się ze słodyczą i i wygodą. No i wszystko się zgadza

TomekK

Posty: 8

 
Cenne rady, instrukcje itp. znalazłem na stronie Kaanufmag.pl. Ogólnie fajna stronka dla wszystkich tych którzy postanowili samodzielnie zająć się remontem, czy budową domu. Sam się nastawiałem się, czy to się da zrobić… jakaś fuga tam silikon, ale krok po kroku wyjaśniają, można nawet skorzystać. Poważnie! Da się samemu te płytki położyć.

Aris

Posty: 17

 
Czasami jak czegoś nie wiem np. co do izolacji, czy kładzenia płytek to na różnych forach znajduję podpowiedzi bardziej doświadczonych ludzi. Fajne są szczególnie artykuły z ilustracjami, schematami, łatwiej się połapać.

Posty: 8

 
Do tej pory czytałem dla majsterkowiczów Muratora, a tu proszę ostatnio wyświetla mi się knaufmag depcze mu po piętach, parę rzeczy nawet technicznych nie zgada się czasem z tym, co piszą na rynku, popróbowałem i okazało się, ze maja rację, ale piszą dla nich techniczni to dlatego, można nawet napisać do nich, od razu odpisują

esdoen1

Posty: 23

 
Pobawiłem się ostatnio ze szpachlowaniem płyt gipsowych. Nie było łatwo, ale się udało. Jak to zrobić to się dowiedziałem od kumpla, który akurat jest dość dobrze oblatany w sprawach budowlanych bo prowadził kiedyś nawet firmę remontową.

wirwik

Posty: 14

 
Ja to dawno niczego w domu nie remontowałem. Ogólnie to nie przepadam za jakimiś – modernizacjami robiony na własną rękę. Zawsze coś spartaczę. Kiedyś to zerwałem niechcący rurę odprowadzającą ze zlewu...oj było mokro.

Jarciow3

Posty: 26

 
Sam do ekspertów od takich technicznych spraw nie należę i założę się że jeśli bym nawet znalazł świetnie napisany poradnik tynkowania czy fugowania to i tak bym coś zepsuł.

CZesiek45

Posty: 7