Obrączki ślubne - POMOCY!!

Obrączki ślubne - POMOCY!!

Cześć.

Na co wyjątkowego powinienem zwrócić uwagę przy pozyskaniu zaręczynowego pierścionka z brylantami?

dominikk6

Posty: 9

 
Przed zamówieniem obrączek ślubnych warto spytać jubilera o późniejsze serwisowanie. Ja od czasu ślubu schudłam kilka kilo i przez to byłam zmuszona do zmniejszania rozmiaru obrączki. Na szczęście nie musieliśmy za to dodatkowo płacić, bo było to wliczone w cenę.

Torbunie24

Posty: 33

 
Znalezienie kompromisu w związku nie jest wcale konieczne. Mi bardziej podobały się obrączki ślubne z białego złota, mąż wolał tradycyjne, żółte. Efekt był taki, że każdy wybrał sobie inną. O gustach się nie dyskutuje. Kobitki, pamiętajcie, nic na siłę.

labuh

Posty: 8

 
Moim zdaniem pierścionki z brylantami nie są dziś żadną sensacją. Wśród moich koleżanek większa część takie właśnie posiada.

Płacimy przecież za masę brylantu, jaka w wypadku takich ozdobień jest niewielka.

labuh

Posty: 17

 
Wszystkim narzeczonym zachęcamy do współpracy z http://www.ring4you.eu To mistrzowie jubilerstwa. Na nasze obrączki ślubne czekaliśmy około tygodnia. Zostały przygotowane zgodnie z naszymi zaleceniami.

grzes3345

Posty: 8

 
Wasze obrączki nie muszą być identyczne.

W naszym przypadku zdecydowaliśmy, że moja będzie miała dodatkowo małe brylanty. Wygląda to naprawdę bardzo ładnie. Mąż natomiast nie chciał żadnych urozmaiceń.

henrykk

Posty: 12

 
Od czerwca nosimy z moim Pięknym białe piaskowane obrączki ślubne. Wbrew niepochlebnym opiniom przeróżnych osób, jak na razie sprawują się niezwykle dobrze. Nic się nie wyciera, no i są też niezwykle wygodne.

gregcie@

Posty: 11

 
Moim zdaniem pierścionki z brylantami nie są obecnie żadną sensacją. Wśród moich koleżanek większość takie właśnie posiada.

Płacimy przecież za masę brylantu, która w przypadku takich ozdobień jest niewielka.

Mr Frog

Posty: 10

 
Rzadko kiedy decyduję się na zakładanie swojego pierścionka z brylantami. Boję się, iż gdzieś uszkodzę, a co najgorsza – zgubię. Zwyczajnie ubieram go tylko i wyłącznie na specjalne okazje. Na co dzień staram się chodzić z innymi pierścionkami. Może to głupie, natomiast wolę dmuchać na zimne i być ostrożniejsza.

Hihi_WWW

Posty: 15