tanie koraliki shamballa

tanie koraliki shamballa

Doradzicie, gdzie znaleźć oryginalne wzory biżuterii Shamballa za fajne pieniądze? Tylko, żeby wysyłkę też mieli w miarę sprawną!!

Marioleczka

Posty: 15

 
Mnie to najbardziej podobają się rzeczy z perłami, zwłaszcza czarnymi;) Ale nie jest w sumie za dużo takiej biżuterii w sklepach...

Krasnal451

Posty: 30

 
Jak dostanę wypłatę to na pewno sobie jakiś nowy naszyjnik sprawię, bo już od dawna o czymś takim myślę, pewnie srebrny, bo w srebrze mi do twarzy i generalnie srebro do wielu kreacji fajnie pasuje.

Dydusek

Posty: 25

 
Mam znajomego złotnika to mogę z nim zagadać, może coś podpowie, w końcu w tym światku to pewnie się jakoś tam mniej lub bardziej znają. Napisze pojutrze, czy coś udało się ustalić, czołem!

apepsi1983

Posty: 16

 
Akurat na internetowych jubilerach to się nie znam za bardzo. W sumie to kupowałem ostatnio pierścionek zaręczynowy, ale to w galerii handlowej. Tanio nie było, no ale za złoto i brylant to już trzeba trochę zabulić ;-))

Pol-Trans

Posty: 10

 
Ja to ostatnio sprowadzałam sobie złoty naszyjnik ze Szwajcarii. Tanio nie było, ale warto! Pierwsza klasa, wszystko najwyższa próba, ręcznie robiony unikat..kocham!

Smutnyjoe

Posty: 36

 
Mojej kobiecie to się bardzo podobają rzeczy z białego złota, w sumie ciekawa opcja, estetycznie mi też podchodzi. Ale mimo że to białe srebro, to tak samo drogie jak te żółte ;P;/

Kajkaa

Posty: 13

 
Nie podpowiem w tym wypadku, bo jakoś online to takich rzeczy nie kupowałam w sumie nigdy. Zresztą rzadko sama sobie kupuję biżuterię, najczęściej mój mąż mnie w tym wyręcza i pochwalę się, że ma dobry gust ;>

sthEn

Posty: 15