ekskluzywna biżuteria staviori

ekskluzywna biżuteria staviori

Witajcie! Chciałabym kupić sobie nowe kolczyki, interesują mnie modele z rubinem, pasuje do moich oczu ;) Gdzie znajdę wysokiej klasy biżuterię tego typu, doradzicie?

Gosienka54

Posty: 15

 
Coraz łatwiej można dostać u nas w kraju włoską biżuterię. Nie wiem czy wszystkie są dostępne, ale rzeczy od staviori , Staurino, czy Damiani warto poszukać. To eleganckie, ekskluzywne wręcz marki, ale moim zdaniem warte każdych pieniędzy.

AdamDzii

Posty: 36

 
Jeszcze jakiś czas temu jak szukaliśmy obrączek to bym miał więcej do powiedzenia w temacie biżuterii:PP W każdym razie wybór jest przeogromny. W głowie się może zakręcić aż. My akurat postawiliśmy na klasyczne obrączki – żółte złoto, półokrągłe, cienkie, takie dyskretne, nie rzucają się w oczy z kilometra jak u innych par ;PP

Radosny

Posty: 12

 
Dużo koleżanek, z którymi gadam na temat biżuterii chwali włoskich projektantów. W sumie jeszcze nie miałam okazji sama sprawdzić takich modeli, ale się zabieram za to...tylko ze mną to tak bywa, że jak coś zacznę odkładać na później...to to się odkłada bardzo w czasie.

1eustachy4

Posty: 25

 
Ostatnio bardzo długo wybierałam dla siebie kolczyki, zeszłam chyba wszystkich jubilerów w galerii i nigdzie nic nie było ciekawego. Wróciłam do domu, załączynał internet i zaczęłam szukać online. Znalazłam bardzo ładne, złote, drobne kolczyki jakiejś włoskiej firmy i dopiero te mi podpasowały...ech ciężka sztuka wyboru :-)

labuh

Posty: 6

 
Nie za bardzo się orientuję w najnowszych trendach niestety. Teraz jestem taką zabieganą mamą i żoną, że nie mam w ogóle czasu dla siebie. A chętnie bym sobie kupiła coś ładnego...choćby kolczyki...ech życie:-)

Koktus

Posty: 33

 
Prawdę mówiąc to ja się poważnie zastanawiam nad tym, żeby kupić pierścionek zaręczynowy z cyrkonią. Różnica w cenie jest ogromna, a wątpię, żeby ktokolwiek był w stanie rozróżnić, że to nie jest diament.

vincek

Posty: 18

 
Mnie to się upodobania odnośnie biżuterii to zmieniały z wiekiem :P Kiedyś jako jeszcze nastolatka to lubiłam rzemienie, jakieś kolorowe plecionki i tak dalej, ale wyrosłam na szczęście ;) I teraz głównie srebro, a jeśli chodzi o kamienie to brusztyn mi się bardzo podoba. Nasz, polski, nadbałtycki!

Marioleczka

Posty: 15

 
Potrzebuję porady odnośnie pierścionka zaręczynowego, jak to się mierzy? ;)) Wiem, że trzeba średnicę sprawdzić, ale czy to wystarczy? Czy może jeszcze dla pewności obwód palca mojej ukochanej jakoś nocą, po cichu zdjąć? ;) jak uważacie?

Pacothelllucia

Posty: 21

 
Wiadomo – kobiety kochają diamenty, nic się tutaj nie zmieniło od lat ;-) Wybór jest tylko zdecydowanie większy. Jeszcze jakiś czas temu, żeby dostać włoską biżuterię w kraju to graniczyło z cudem, a teraz? Chwila i zamówione.

radziomil

Posty: 22