Pierścionki z białego złota palladowego, jaki jubiler ?

Pierścionki z białego złota palladowego, jaki jubiler ?

Dzień dobry.

Możecie mi powiedzieć, dlaczego brylanty certyfikowane przez GIA są aż takie drogie?

nataszka

Posty: 7

 
Jubiler zawsze będzie chciał skłonić ciebie na coś droższego, jednak w przypadku białego złota, wybrałbym to z palladem. Nie da się ukryć, że pierścionki z białego złota palladowego są trwalsze od niklowych.

Klarka45

Posty: 13

 
Powiem wam, że dopiero kiedy zobaczyłem brylanty certyfikowane przez GIA i te, które takiego dokumentu nie dysponują, zrozumiałem na czym to wszystko polega. Teraz diamenty kupuje tylko z certyfikatem.

Pacothelllucia

Posty: 16

 
Jestem zakochana w białym złocie od czasu, gdy dostałam pierwsze pierścionki z białego złota palladowego od mojego chłopaka. I mimo tego, że od dwóch lat nie jesteśmy już ze sobą, to ja nadal je noszę. Rozmawiałam też z narzeczonym i planujemy kupić obrączki właśnie ze stopu palladu i białego złota.

tomalix

Posty: 18

 
Ja z kolei nie miałem żadnej wiedzy na temat brylantów, a i tak dokonałem bardzo dobrego wyboru. Pomogli mi przedstawiciele ze strony http://www.ring4you.eu/brylanty-i-zloto-palladowe. Wytłumaczyli mi właściwości brylantów i zakupiłem najlepszy.

Yuri20

Posty: 7

 
Jak kupujesz pierścionki z białego złota palladowego, to koniecznie zapytaj, czy nie ma tam czasami dodatku niklu. Jubilerzy częstokroć łapią na to klientów.

pogoń44

Posty: 14

 
Zaręczyny to jednak skomplikowana operacja :-) Prawie pół roku zajęło mi odnalezienie poprawnego pierścionka dla mojej kobity. Chciałem coś szlachetnego i wybrałem brylanty certyfikowane przez GIA. Wtedy nie miała wyjścia, bez wahania powiedziała „tak”.

loooque

Posty: 32