Kolczyki srebrne z cyrkoniami, proszę o pomoc !

Kolczyki srebrne z cyrkoniami, proszę o pomoc !

Witam, nie mam jeszcze żadnych kolczyków srebrnych z cyrkoniami. Akurat tak wyszło. Może polecacie, jakiś sklep w sieci sprawdzony przez Was, gdzie oferta jest warta uwagi? Czekam na Wasze podpowiedzi.

dermu34

Posty: 5

 
Wejdźcie sobie na stronę kolczyki srebrne w silveris http://silveris.pl/58-kolczyki. Dopiero od niedawna zgłębiam ich ofertę i polecam każdej kobiecie, która chce wyglądać oryginalnie, mieć luksusową niedrogą biżuterię. Bardzo dobrze zaopatrzony sklep z masą biżuterii dobrej próby w dobrej cenie.

Accoun44

Posty: 19

 
No właśnie ciężko jest odszukać wbrew olbrzymiej liczby ofert sklepów internetowych z kolczykami srebrnymi rzeczywiście jakąś oryginalną propozycję :( Mnie najniezwyklej jednakże podobają się kolczyki bez żadnych kamieni, schludne srebro, ciekawy kształt i wystarczy, żeby zacząć uwodzić i wzbudzać zazdrość, hehehehe

erwin_15

Posty: 12

 
Nie powiem, bo naprawdę mają znakomitą ofertę. Na jakiejś stronce widziałam kupony rabatowe do nich kiedyś. Zagłębiłam się w kolczyki srebrne z cyrkoniami, to moja ulubiona kategoria.

zenio

Posty: 9

 
No takich kolczyków srebrnych to nie da się nie kupić. Dosyć, że są piękne, to jeszcze w naprawdę całkiem dobrej cenie. Można kupić sobie jeszcze bransoletkę za te same pieniądze, co w innym wydane tylko na kolczyki.

turkier

Posty: 6

 
Niespotykaną mają tu ofertę, rzeczywiście koleżanka miała rację. Już zdążyłam zrobić sobie listę w głowie, czego potrzebuję. Najpierw kolejna para kolczyków srebrnych z cyrkoniami, prostokątne z kwiatuszkami, cacko. Muszę je mieć, później kolejne itd., itd. :)

Fanatyk

Posty: 12

 
Temat kolczyków srebrnych w sieci kupowanych w sklepach internetowych przewija się wszędzie. Sklep silveris jest rzeczywiście niczego sobie. Po pierwsze to wiarygodny sklep z rzetelną ofertą, a przede wszystkim sprawdzoną sprzedażą. Dużo moich koleżanek tu kupuje, mnie też odpowiada. Wielokrotnie do nich zaglądam :)

miko_poz

Posty: 12