biżuteria złota dla kobiet Białystok

biżuteria złota dla kobiet Białystok

Dla mojego taty z okazji jego okrągłych 50 tych urodzin szukam złotego zegarka. To musi być coś stylowego, z prawdziwego złota. Gdzie poszukać?

codePerformance

Posty: 18

 
Hmm, wiesz co, myśmy na obrączki to trafili kilka lat temu na promocję w jednym sklepie internetowym, ale sobie jego nazwy za nic nie przypomnę. W każdym razie para obrączek kosztowała nas jakieś 5-6 stówek jeśli dobrze kojarzę. Dość mało.

Bojo45

Posty: 21

 
Nie mam pomysłu co by Ci tu polecić. Trzeba szukać, porównywać sobie ceny i jakość. Akurat czego jak czego, ale jubilerów to u nas pod dostatkiem, tylko pieniędzy brak :)

namok

Posty: 19

 
Widzę, że dużym wzięciem się cieszy białe złoto. No jest to jakaś alternatywa, jak komuś nie odpowiada żółty kolor;P ja tam akurat wolę normalne, żółte kruszywo, ale są gusta i guściki jak to mówią ;]

Rysiek_99

Posty: 18

 
Jak już kiedyś będę kupował kobiecie swojego życia pierścionek na oświadczyny to na pewno z brylantem. Na pewno dużym, żeby się w oczy rzucał. Tak przynajmniej planuję ;-) Ale co z tego wyjdzie to nie wiem, bo jak patrzyłem ceny to to jest kwestia kilku tyś co najmniej ;P

Torbunie24

Posty: 33

 
Hej, sam mam problem ze znalezieniem dobrego jubilera...Z jednej strony zależy mi na jakości kruszywa, a z drugiej na cenie. Szukam obrączek...

nikurtes

Posty: 14

 
Z biżuterii to ja lubię bardzo rzeczy z bursztynem. Mi pasuje do koloru oczu i w ogóle dobrze się czuję w tego typu ozdobach. Mąż mi ostatnio gdzieś kupił piękny wisiorek z bursztynu, nie mogę się z nim rozstać, zakładam prawie codziennie.

Serwis23

Posty: 20

 
W Białymstoku to kupowałem w tamtym roku obrączki u jubilera Marko przy ul. Zwycięstwa. Generalnie to obeszliśmy najpierw z żoną chyba 10 różnych firm i tutejsze ceny i estetyka obrączek jakoś nam najbardziej przypadła do gustu. Można sobie podejrzeć ich rzeczy na stronie www.markobizuteria.pl. Zdjęcia są dość dokładne, oddają faktyczny wygląd biżuterii. Pozdrawiam serdecznie.

ammmnius

Posty: 14

 
Duży wybór biżuterii jest teraz zwłaszcza z kamieniami Swarowskiego, dużo kobiet to nosi. A jak dużo osób coś nosi to od razu mnie od tego odrzuca:) Już tak mam, że wolę oryginalne rzeczy.

MacieqLeo

Posty: 13