obrączki ślubne - gdzie kupić - online

obrączki ślubne - gdzie kupić - online

Zastanawiam się nad zakupem oryginalnych obrączek ślubnych. Gdzie je kupić, aby uzyskać produkt bardzo wysokiej jakości, unikalny, na lata?

wrrraak22

Posty: 7

 
Najlepiej po zakupie biżuterii u jednego jubilera zanieść ją do oceny do innego, niezależnego. Wtedy ocenisz dokładnie, czy nie ma żadnych odkształceń lub innych niedoskonałości.

iDoRy

Posty: 22

 
Najlepsze sklepy jubilerskie to te, które posiadają gotowe kolekcje biżuterii i jednocześnie robią ją zgodnie z założeniami klienta – indywidualnie, z takimi samymi gwarancjami.

Joe

Posty: 11

 
Wiem, że marka savicki.pl daje dożywotnią gwarancję na diamenty w biżuterii. Nie ma również problemu, aby stworzyć spersonalizowany grawer, za darmo. Jako mężczyzna u nich poradziłem sobie z doborem pierścionka i obrączki ślubnej. Obecna żona jest zachwycona jakością, koleżanki, rodzina również. Trafiłem w dziesiątkę, ale przyznam, że bardzo długo mi zajęło odnalezienie tej jakości jubilera. Najpopularniejsze marki rok do roku jakość raczej obniżają, więc trzeba szukać alternatyw. Tak to widzę.

21gregorek

Posty: 12

 
Cyrkonia to znacznie tańszy odpowiednik brylantu. Często takie zastąpienie ma dużą rację bytu, jeżeli nie masz szczególnie wielkiego budżetu. Cyrkonia to po prostu kamień syntetyczny spotykany w branży jubilerskiej. Często trudno się poznać, a przy dobrej jakości samej obrączki nikt nie będzie miał za złe :)

namok

Posty: 4

 
Jeżeli masz w domu złoto lub biżuterię rodzinną to warto się zastanowić nad jej przetopieniem i stworzeniem czegoś unikalnego.

Jacuś

Posty: 13

 
Platyna i tytan to zazwyczaj materiały, na które człowiek nie reaguje alergicznie. Złoto i srebro to zawsze w pewnym stopniu ryzyko, dlatego mocno bym się zastanowił nad rodzajem wykończenia pierścionka, a wcześniej zdobył informacje o predyspozycjach kobiety.

krzysioo0

Posty: 6

 
Często warto kupić pierścionek w jednym miejscu i poprosić o ewentualny rabat przy zakupie obrączek ślubnych. Wiele salonów jubilerskich daje właśnie takie serie, przeceny. Porozglądaj się na rynku, a może akurat trafisz.

namok

Posty: 5

 
Sprawdź, czy twoja przyszła żona nie jest uczulona na nikiel. Składnik występuje w wielu obrączkach, ogólnie damskiej biżuterii. Zalecam szczególną ostrożność.

rwa barkowa bielsko biała

Posty: 11

 
Często lepszym rozwiązaniem jest odwzorowanie projektu ulubionego pierścionka kobiety na pierścionek zaręczynowy, tylko znacznie wyższej jakości. U mnie takie działanie się akurat mocno sprawdziło. Jubiler mocno mi pomógł.

Gosienka54

Posty: 11