Hostel w Poznaniu, gdzie szukać ?

Hostel w Poznaniu, gdzie szukać ?

Hej.

Macie jakieś doświadczenie, jeśli chodzi o hostel w Poznaniu? Przyjeżdża do mnie liczna grupa znajomych, którzy chcą coś wynająć w moim mieście, nie wiem co im polecić.

Dresik

Posty: 11

 
Ze swojej strony, gdy potrzebujecie miejsca na noclegi w Poznaniu możecie wziąć pod uwagę portale zakupów grupowych, bo ja z nich aktywnie korzystam. Często po prostu wybieram interesującą mnie lokalizację, a niektóre miejsca noclegowe dostępne są za 50% nominalnej ceny.

To łatwy sposób na oszczędność.

21gregorek

Posty: 18

 
Z uwagą przeczytałem ten temat i Wasze wymagania wobec, jakie powinien spełniać hostel Poznań.

Wydaje mi się, że mogę Wam coś polecić, a mianowicie obiekt: http://hosteljezyce.pl. Spełnia cudownie przedstawione przez Was wymagania, jednakże polecam dokładnie zapoznać się z ofertą, abyście się nie rozczarowali. Ja jestem zadowolony komfortem i ceną.

Robuś

Posty: 14

 
Ze swojej strony, gdy potrzebujecie miejsca na noclegi w Poznaniu możecie wziąć pod uwagę portale zakupów grupowych, albowiem ja z nich aktywnie korzystam. Często po prostu wybieram interesującą mnie lokalizację, a poniektóre miejsca noclegowe dostępne są za 50% nominalnej ceny.

To prosty sposób na oszczędność.

Nanottt

Posty: 24

 
Mam totalny mętlik w głowie, bowiem obecnie wybieram noclegi Poznań dla grupy znajomych, która wkrótce przyjedzie do mojego miasta. Chciałbym pokazać im wszystko z najlepszej strony, więc zależy mi także na tanim i komfortowym hostelu. Ofert jest bardzo dużo, ale warunki w niektórych obiektach są wręcz żenujące.

piXel23

Posty: 18

 
Pytacie, jakie kryteria wziąć pod uwagę, gdy chodzi o hostel Poznań. Wskażę Wam przede wszystkim: lokalizację, cenę oraz komfort, do których zaliczają się także udogodnienia (np. dostęp do WiFi, telewizji, suszarki czy ręczników). Czasami ręczniki i pościel potrafią być dostępne za opłatą.

Qumber

Posty: 11

 
Z racji mojej pracy zawsze wybierając hostel w Poznaniu zwracam szczególną uwagę, abym miał w nim dostęp do bezprzewodowego Internetu, czyli WiFi. W normalnych obiektach do takiej opcji nie trzeba nic dopłacać, a możliwość załatwienia służbowych czy prywatnych spraw przez laptopa jest dla mnie bardzo ważna.

Krzychoo

Posty: 26

 
Kiedyś dużą wagę przywiązywałem do opinii publikowanych w Internecie, jakimi charakteryzował się konkretny hostel w Poznaniu. Później nieco odstąpiłem od tej praktyki, bo zrozumiałem, że wiele opinii nie jest po prostu miarodajnych.

Ludzie płacą np. 40 złotych za nocleg, a wymagają mega warunków.

Klakier

Posty: 22

 
Z racji mojej pracy zawsze wybierając hostel w Poznaniu zwracam szczególną uwagę, abym miał w nim dostęp do bezprzewodowego Internetu, czyli WiFi. W zwyczajnych obiektach do takiej opcji nie trzeba nic dopłacać, a możliwość załatwienia służbowych czy prywatnych spraw przez laptopa jest dla mnie niezmiernie znacząca.

Babuska4

Posty: 22

 
Osobiście nie byłem przekonany do komfortu, jaki byłby w stanie zaoferować mi hostel Poznań. Na szczęście znajomy przekonał mnie, że nie warto przepłacać na hotel, bo w takim obiekcie będzie równie dobrze.

W sumie teraz mu dziękuję, bo dzięki jego namowom co najmniej kilkukrotnie dobrze oszczędziłem :)

eGall

Posty: 29