Domki nad morzem, gdzie się udać ?

Domki nad morzem, gdzie się udać ?

Witam.

Obecnie interesują mnie domki nad morzem. Czy możecie powiedzieć mi, w jaki sposób je wybierać?

Polaczek90

Posty: 7

 
Polecam sprawdzić Wam, jaką ofertę mają ośrodki spa we Władysławowie. Funkcjonuje tam naprawdę kilka godnych zainteresowania obiektów, ale nie chcę polecać jednego z nich, w którym gościłem wspólnie z żoną, aby nie zostać posądzonym o kryptoreklamę. Mogę podać sprawdzone namiary w prywatnej wiadomości.

Klarka45

Posty: 11

 
Miałem okazję zorientować się, ile kosztują domki Władysławowie. Wychodzi na to, że poza sezonem trzeba zapłacić 150 zł, a w sezonie do 300 zł za nocleg.

EpIon7

Posty: 23

 
Miałem okazję poczytać faktycznie wiele o ofertach domków letniskowych nad morzem. Dzięki znalezionym na tym forum poradom zarezerwowałem domek za zaledwie 150 złotych.

Elumino56

Posty: 18

 
Domki letniskowe we Władysławie oferują naprawdę szeroki wybór pomiędzy kilkunastoma obiektami. Z mojej perspektywy najlepszą ofertę znajdziecie wyłącznie pod tym adresem: http://oland.com.pl. Sprawdźcie i przekonajcie się o tym sami. Nie pożałujecie :)

hybris4

Posty: 25

 
Zdziwiłem się, że wynajmując domki letniskowe nad morzem byłem zobowiązany do zapłacenia opłaty klimatycznej. Na szczęście jest ona stosunkowo niewielka.

Kwatuszek

Posty: 11

 
Mojej dziewczynie potrzebny był dłuższy odpoczynek, a ja doszedłem do wniosku, że najlepszym pomysłem będzie ośrodek spa nad morzem. Potem złożyłem rezerwację na tygodniowy pobyt, dzięki któremu uzyskałem nieco rabatu. Mogliśmy się cieszyć szerokim wyborem zabiegów SPA, które były dostępne w cenie :)))

GGregbard

Posty: 7

 
Ciekawiło mnie niedawno, co mają mi do zaoferowania domki nad morzem. Byłem niezwykle pozytywnie zaskoczony, gdy znalazłem ofertę, która obejmowała wynajem domku z kuchnią i łazienką, a zarówno miejsce noclegowe. Może wpływ na cenę… zaledwie 200 złotych miał majowy okres.

Asiaa56

Posty: 17