Spa nad morzem w ośrodku ?

Spa nad morzem w ośrodku ?

Chcę wyjechać do ośrodka wczasowego, coś jak spa nad morzem. Niekoniecznie chodzi mi o wielkie miasta. Może akurat mi pomożecie:)

Mam trudny wybór, bo jadę też z dziećmi, więc potrzeby są złożone:)

xxx000

Posty: 14

 
Kilka lat temu pojechaliśmy do takiego ośrodka w lesie spa. Jedynym minusem było to, iż było drogo. No niemniej jednak raz w roku się jedzie to i trzeba się liczyć z wydatkami. Było kompleksowo, jacuzzi, sauna, i pełno rozrywki. Przede wszystkim żona była bardzo zadowolona. Dzieciom też się podobało, niemniej jednak im podoba się wszędzie, byle nie w domu.

Kuniarz

Posty: 6

 
W tamtym roku byliśmy w ośrodku wczasowym w lesie, gdyby nie pogoda, to mógłbym powiedzieć, że było bardzo fajnie. No ale na to niestety nie mamy wpływu. Pozdrawiam.

edyta123

Posty: 9

 
Chłapowo kocha nasz syn. Wobec tego jeździmy tam raczej co roku. W tym roku będziemy natomiast na polu namiotowym, zawsze jeździmy nad morze raczej do pokoi. Teraz chcemy spróbować czegoś innego.

Wariat

Posty: 15

 
Takiego ośrodka w lesie spa jak ten http://oland.com.pl można ze świecą szukać. Ma niezwykle wysoki standard, gwarantuje kompleksową rozrywkę, wracamy tam co roku.

Sami sobie zobaczcie.

12erBis

Posty: 15

 
Nigdzie nie da się tak odpocząć jak w takim ośrodku wczasowym w lesie. Jestem z tych, co kochają podczas urlopów ciszę i spokój, nie lubię głośnych imprez, gwaru. Jak odpoczynek to tylko taki.

Cyc23

Posty: 16

 
Kocham ten ośrodek w lesie nad morzem, to mój azyl, gdzie wracam od 3 lat co roku. Mam swój ulubiony domek, a pogoda zawsze mi dopisuje. To miejsce jest magiczne, ładuje mnie na długo długo.

Moderator

Posty: 14

 
Mnie też marzy się taki wypoczynek, ośrodek w lesie spa. W tym roku jednak za późno na takie plany, będą tylko jeziora, lecz na przyszły rok już koniecznie trzeba będzie coś takiego zaplanować.

Aniusiaaa1

Posty: 18

 
Ogólnie lubię wypady pod namiot. Dlatego też szukałem ośrodka wczasowego z polem namiotowym, zawsze to bezpieczniej jak pogoda zaczyna szwankować. Pod namiot jeżdżę z rodzinką i dziećmi od lat.

Fifeczek2

Posty: 9

 
Modliłam się, żeby tylko pogoda dopisała. I akurat jej nie wymodliłam. Mieliśmy już rezerwację. Powiedzieliśmy trudno, jedziemy. Z perspektywy czasu polecam ten ośrodek wczasowy każdemu, albowiem tu nie da się nudzić. Jest niesłychanie sporo atrakcji na samym jego terenie, jest z polem namiotowym, no ale to odpada w złą pogodę. Są konie, gokarty, boiska i place zabaw dla dzieciaków.

alek5555

Posty: 7