Hotel nad jeziorem

Hotel nad jeziorem

Hotel z dobrze prowadzonym SPA na Kaszubach – macie jakieś propozycje? Gdzie się warto zatrzymać na romantyczny weekend tylko we dwoje ze swoją drugą połówką?

wiking789

Posty: 2

 
Chętnie bym wyjechał na majówkę w góry. Dawno nie byłem zwłaszcza w Karkonoszach, a kiedyś to co najmniej raz do roku się na Śnieżkę wdrapywałem od strony Karpacza..

demonn

Posty: 10

 
Ja to mam średnie doświadczenia ostatnio jeśli chodzi o noclegi. Raczej wybieram lepsze i sprawdzone hotele, a często i tak jest problem z brudem...najbardziej są łazienki nie doczyszczone.

Klarka34

Posty: 11

 
Słyszałam o bardzo fajnym hotelu parę km na południe od Kołobrzegu, ale nazwy sobie już nie przypomnę. Znajomy był z żoną na trochę przedłużony weekend i wspominał z entuzjazmem warunki.

TomekK

Posty: 14

 
Mi się szykuje, że będę miał parę dni wolnego w maju to chyba z dziewczyną wyskoczymy gdzieś na weekend. Plany jeszcze nieskonkretyzowane, ale może Mazury, ewentualnie Kaszuby.

piehoot

Posty: 25

 
Wolę w sumie wynająć domek niż nocować w hotelu czy pensjonacie. Wbrew pozorom wynajęcie domku w górach, na Mazurach czy nad morzem wcale nie jest takie drogie, a człowiek zyskuje pełną niezależność.

turysta00

Posty: 7

 
Chętnie bym wyjechała na kilka dnia gdzieś za miasto, tylko że mam takie ciśnienie w firmie, że trudno będzie w najbliższym czasie o jakiś urlop. Majówkę spędzę w Wawie..

johncena67

Posty: 15

 
Z całą rodzinką mieliśmy okazję spędzić kilka dni na Kaszubach w hotelu Aubrecht (www.hotelaubrecht.pl). Obsługa rewelacja od samego początku do końca. Wynajęliśmy apartament w wariancie Family Suite – dwie sypialnie, kominek, duży taras. Całość zlokalizowana w przytulnym gościńcu.

Himu87

Posty: 11

 
Na Walentynki zabrałem swoją lubą na taki pobyt wraz całym pakietem zabiegów SPA koło Juraty i było genialnie. Ogólnie to polecam takie wypady, o wiele lepszy prezent moim zdaniem, niż kupienie jakiejś rzeczy. Zawsze pozostają wspomnienia i można razem spędzić czas.

namok

Posty: 9

 
Bardzo dużo działa dobrych hoteli połączonych ze SPA, aż rzeczywiście można bólu głowy od natłoku ofert dostać. Raz byłem nawet w takim miejscu z żonką i to w zasadzie bardziej żona niż ja z tego SPA korzystała. :P

codePerformance

Posty: 16