Czy we Władysławowie jest ładnie ?

Czy we Władysławowie jest ładnie ?

Witam, szukam atrakcyjnych cenowo domków kempingowych nad morzem. Nie zależy mi na konkretnym mieście.

gabryś99

Posty: 9

 
Nie mogę się doczekać. Zamówiłam sobie pobyt w spa nad morzem. Wreszcie odetchnę od całego roku pracy i obowiązków. Dwa lata do tyłu też tam byłam i polecam taki pobyt wszystkim paniom, jakie szanują siebie, swoją urodę i swoje zdrowie. I najlepiej wyjechać samemu i złapać dystans do otaczających nas osób.

Black_Riot

Posty: 10

 
Jedziemy z dziećmi do Władysławowa. Naszą letnią przygodę zaplanowaliśmy na polu namiotowym nad morzem. Mamy oczywiście trochę obaw, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Dzieci nie są maleńkie bo 11 i 12 lat więc same są bardzo podekscytowane takimi innymi wczasami. Mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze a wakacje będą udane.

Dervyl

Posty: 15

 
Polecam władysławowo i spa w ośrodku wczasowym. Taka forma relaksu i wypoczynku jest niezastąpiona. Jak ktoś tego spróbuje tak gwarantuję, że na kolejne wakacje pojedzie właśnie tam. Ja jeżdżę w to miejsce już kilka lat z rzędu i jestem zachwycona.

JasioJasio

Posty: 34

 
Jeśli chodzi o domki kempingowe we władysławowie to można ich odszukać bardzo sporo. Bez wątpienia ceny są raczej takie same i nie ma co liczyć na jakieś znakomite okazje. Sezon to sezon. Tak czy inaczej kocham Władysławowo i nie wyobrażam sobie innych wakacji

Marcelek2

Posty: 27

 
My zdecydowaliśmy się w tym roku na pole namiotowe we władysławowie. Znajomi bardzo polecali ośrodek więc jedziemy jakby z polecenia. Zobaczymy co nas będzie tam czekać. Z opowieści jest bardzo atrakcyjnie.

Dr Nemo

Posty: 11

 
Zobaczcie sobie ofertę tego ośrodka nad morzem http://www.domki-kempingowe.com.pl mają spa i moc innych atrakcji. Polecam tam pobyt bo naprawdę jest ekstra. Ceny znośne, a jeśli chodzi o standard to wszystko jest ok. Jak dla mnie to nie ma się co zastanawiać.

Dydusek

Posty: 22

 
Ludzie wyjeżdżajcie do Władysławowa. Kocham to miasto od dziecka. Na terenie ośrodka, do którego wyjeżdżam jest super stadnina koni, taka możliwość rozrywki nad morzem jest bardzo obiecująca. Można złapać bakcyla na całe życie. To właśnie tam nauczyłam się jeździć konno i pokochałam konie.

hhafferot

Posty: 36

 
Ja też szukam stadniny koni nad morzem, nie znam żadnego ośrodka, który miałby na swoim terenie stadninę, a to bardzo ekstra atrakcja. Zerknę na wasze propozycje.

Yuri20

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o domki kempingowe we władysławowie to można ich znaleźć bardzo dużo. Oczywiście ceny są raczej takie same i nie ma co liczyć na jakieś świetne okazje. Sezon to sezon. Tak czy inaczej kocham Władysławowo i nie wyobrażam sobie innych wakacji

Tenesy90

Posty: 18