Polskie morze, jaki nocleg ??

Polskie morze, jaki nocleg ??

Polećcie jakieś dobre wczasy nad morzem. Cena też gra rolę, chciałabym wypocząć dobrze i tanio, najlepiej latem.

Anno Domini

Posty: 6

 
Myślę, że atrakcji nad morzem jest mnóstwo, nawet spędzając tam weekend można mnóstwo zwiedzić, obejrzeć, a także popływać – w szczególności jeśli trafi się na dobry lokal, smaczną kuchnię itd.

MarioBei

Posty: 30

 
Najlepiej wybrać wycieczkę z dokładnym planem. Wtedy macie wykorzystane maksimum czasu. A sam region nadmorski jest niezwykle piękny, zresztą tutaj proszę takie drobne kompendium http://wakacjenadmorzem.pl. Strona może pomóc też w znalezieniu np. wczasów.

namok

Posty: 11

 
Ogólnie majówka nad morzem może się udać, ale trzeba popaść na niezłą pogodę. Czasem bywa mocno kapryśnie, taki wypoczynek wtedy ograniczony jest do hotelu/pensjonatu i wdychania jodu przez otwarte okno;p Wczasy nad Bałtykiem czy inna opcja są znacznie dłuższe, majówkę jednak trzeba dobrze zaplanować.

Jasioneczek

Posty: 21

 
Hej :) Fakt, pogoda nad morzem bywa kapryśna, ale to akurat specyfika strefy umiarkowanej. Wystarczy oglądać prognozy, żeby spędzić wczasy nad Bałtykiem w optymalnej porze. Niekiedy są takie długoterminowe, iż wystarczą na ‘zaklepanie’ gdzieś noclegów.

truskaweczka123

Posty: 26

 
Weekend nad morzem to trochę za krótko, żeby nacieszyć się klimatem, natomiast zawsze to coś. Najlepiej wybrać weekend majowy i od razu zorganizować sobie majówkę :) Pensjonaty i hotele w nadmorskich miejscowościach oferują naprawdę fajne pokoje dla par i kilkuosobowe. Nie powinniście też narzekać na jakość gastronomii – jest super :)

johncena67

Posty: 16

 
Z dużą rodziną to tylko nad morze :)

Piękne słoneczne dni zapewnią wam mnóstwo rozrywki. Najlepsza będzie wycieczka częściowo zorganizowana, ale możecie też sami poszukać noclegu. Niektóre lokale trzeba zarezerwować dużo wcześniej, bo są spore kolejki.

gregcie@

Posty: 7

 
Hehe, morze i plaża to doskonała opcja dla zakochanych. Na szczęście dziś wakacje nad morzem nie kosztują aż tak dużo i prawe każdy może sobie na nie pozwolić.

Ptaszyna

Posty: 11

 
Hej :) Fakt, pogoda nad morzem bywa kapryśna, ale to akurat specyfika strefy umiarkowanej. Wystarczy oglądać prognozy, żeby spędzić wczasy nad Bałtykiem w optymalnej porze. Czasami są takie długoterminowe, że wystarczą na ‘zaklepanie’ gdzieś noclegów.

Hihi_WWW

Posty: 14