Tani noclegi nad morzem

Tani noclegi nad morzem

Jakie macie opinie o domkach do wynajęcia nad morzem? Pierwszy raz będę w tym regionie spędzał wakacje, dlatego proszę o wskazówki określonych firm zajmujących się profesjonalnie turystami.

Bojo45

Posty: 21

 
Wybierałbym na twoim miejscu miejscowości nadmorskie, gdzie są czyste, piaszczyste plaże. Znacznie tańsza oferta niż w centrach.

Dresik

Posty: 25

 
Polecam Ci www.morskizakatek.com. Domki są w okolicy latarni morskiej. Jeżeli nigdy w niej nie byłeś to warto. Do tego super zadbana piaszczysta plaża zaraz przy domkach. Bezbłędne wyposażenie. Spędzam tam tydzień urlopu rok do roku i nigdy nie miałem kłopotów.

Nawet psa zabierzesz, jeżeli jest taka potrzeba.

MarioBei

Posty: 30

 
Zwróć uwagę na lokalizację, do której łatwo dojechać pociągiem lub samochodem. U mnie zawsze koszty transportu są wyższe od realnego wynajęcia domków przy plaży.

Hmmm222

Posty: 23

 
Celuj w oferty first minute, głównie na firmowych stronach pensjonatów. Ceny przed Wielkanocą są znacznie niższe. Później zacznie się prawdziwy wyścig o rezerwacje.

Troooll

Posty: 24

 
Teraz obszary nadmorskie mocno rywalizują o klientów. Ceny domków spadły w tym roku. Mieszkam w jednej z takich miejscowości i trudno mówić o wielkim zainteresowaniu. Z tego właśnie powodu polecam ci przyjazd.

Prognoza pogody w tym roku zapowiada się w regionie znakomicie, a nikt jeszcze cen nie zmienił.

Zlomex

Posty: 26

 
Zacznij już teraz myśleć nad dokonaniem rezerwacji. Od kwietnia zaczyna się istne szaleństwo zajmowania domków, szczególnie nad morzem. To umiłowane miejsce Polaków.

Domki w sezonie schodzą najszybciej, głównie te zadbane pod kątem ocieplenia i z dostępem do plaży.

sgemino

Posty: 22

 
Bardzo blisko plaży mają domki na stronie http://www.morskizakatek.com. Możesz przeprowadzić rezerwację online.

Morchepl

Posty: 26

 
Do wielkich miast nadmorskich nie ma sensu jeździć, bo mają po prostu kosmiczne ceny. Sam się zresztą przekonasz. Polecałbym lokalizację oddaloną trochę od aglomeracji miejskich, przyjemną pod względem organizacji ścieżek rowerowych, itp. Domek obowiązkowo. W

yjdzie taniej, jeżeli pojedziesz z większą ilością osób.

akukukuku

Posty: 32

 
Byłem z piątką znajomych w domkach drewnianych wynajętych przez stronę www.morskizakatek.com. Do tej pory wspominamy ten wypad najlepiej. Domki ocieplane, blisko plaża, rowery, kuchnia, a nawet taras z leżakami.

Nie da się tam po prostu nudzić. Do tego w okolicy super wędzona rybka. Na pewno dobre miejsce na romantyczny wyjazd lub zabranie całej rodziny na urlop.

Alek33

Posty: 19