Polecacie miejsce na wesele w Wieliczce?

Polecacie miejsce na wesele w Wieliczce?

Witam.

Ciekawi mnie czy kopalnia soli w Bochni jest w stanie być atrakcją podczas wakacji, na które wybieramy się wspólnie z dziećmi?

Mam nadzieję, iż podpowiecie.

grużdzin

Posty: 5

 
Także zgadzam się, ze kopalnia soli to miejsce, które jest w stanie przyciągnąć bardzo wielu turystów. Obserwuję to przede wszystkim w miastach, w których funkcjonują takie kopalnie. Jednym z nich jest na pewno Wieliczka, w której kiedyś już mieszkałem. Taka obserwacja :)

GGregbard

Posty: 10

 
Nie dziwię się, że hotele w Wieliczce są tak oblegane, ale akurat są ku temu wyraźne przesłanki. Sam chciałbym odwiedzać Wieliczkę zdecydowanie częściej niż mam ku temu okazję. Wspaniałe miejsce.

Ania

Posty: 11

 
Wydaje mi się, że wesele w Niepołomicach to niezwykle dobry pomysł. Sama organizowałam taką uroczystość tutaj i wyszło mi wszystko niezwykle korzystnie pod względem cenowym. Mogę tylko polecić i co nieco podpowiedzieć.

timonnn

Posty: 12

 
Gdy ciekawi Was jako hotel w Dobczycach wybrać wydaje mi się, że jestem w stanie Wam coś rekomendować. Sprawdźcie tą ofertę: http://www.nawierzynka.pl. Nie pożałujecie, a przynajmniej ja nie żałowałem!

Yuri20

Posty: 21

 
Nocowałem częstokroć w Wieliczce. Miałem przyjemność wybierać noclegi w Wieliczce wspólnie z narzeczoną i zwiedziliśmy już kilka hoteli tutaj :)

aplay99

Posty: 15

 
Niedawno wybierałem hoteli w Wieliczce. Najpierw sprawdziłem, ile kosztuje pokój w określonym standardzie, a dopiero potem zweryfikowałem opinie o obiekcie, który był najtańszy :)

johncena67

Posty: 16

 
Nie dziwię się, iż hotele w Wieliczce są tak oblegane, niemniej jednak akurat są ku temu wyraźne przesłanki. Sam chciałbym odwiedzać Wieliczkę zdecydowanie częściej niż mam ku temu okazję. Przepiękne miejsce.

grzes3345

Posty: 12