Hostel Poznań, jaki polecacie

Hostel Poznań, jaki polecacie

Witajcie, potrzebuje pilnie jakiegoś taniego noclegu w Poznaniu. Poleci ktoś jaki hotel lub hostel?

eloop

Posty: 16

 
W odpowiedzi na wasze pytania mogę polecić wam hostel: http://www.hostel-jezyce.pl. Korzystałem z niego już kilkukrotnie i jak do tej pory jestem niezmiernie zadowolony. Na pewno wrócę tam za każdym razem gdy będę miał spotkanie w Poznaniu.

David

Posty: 28

 
Witaj, byliśmy z żona w tamten weekend w Poznaniu i zatrzymaliśmy się w hotelu Jeżyce. Tutaj masz adres: http://www.hostel-jezyce.pl. Cena bardzo atrakcyjna, wnętrze pokoi na wysokim poziomie. Dziś jest był remont i jest wprost znakomicie. Tani hostel godny polecenia dalej. To chyba odpowiedz na twoje pytanie, mam nadzieje, że pomogłem.

Aleksandeeer

Posty: 18

 
W Poznaniu jest kilka fajnych noclegów. My z zoną już kilkukrotnie byliśmy w hostelu o nazwie Jeżyce. Stronę www znajdziesz tutaj: http://www.hostel-jezyce.pl. Tam masz więcej informacji. Odszukasz tam także cennik oraz dane kontaktowe, jakie umożliwią ci skontaktowanie się z recepcją hostelu.

Podoba się hotelik?

zdsakk87

Posty: 26

 
Witaj, kiedyś tak jak ty szukałem hoteliku w Poznaniu. Mój wybór padł na http://www.hostel-jezyce.pl i okazał się to dobry wybór. Hotelik bardzo miły i przyjemny, komfort na najwyższym poziomie. Osobiście polecam i wiem, ze z pewnością będziesz zadowolony. Cena także bardzo okazyjna, w tej samej na pewno nie znajdziesz nic lepszego.

BAsd7

Posty: 36

 
Widzę, iż nikt nie spieszy z odpowiedzią. Kiedyś byłem w Poznaniu w hotelu: http://www.hostel-jezyce.pl. Obecnie podobno był tam remont, ale już wtedy warunki były na bardzo wysokim poziomie. Myślę, iż z pewnością będziesz usatysfakcjonowany bowiem w takiej cenie nie odnajdziesz nigdzie nic lepszego w Poznaniu.

Alamo

Posty: 26

 
Witaj, także szukam noclegu na weekend w poznaniu. Z tego co wiem trzeba dużo szybciej rezerwować bo potem nie będzie wolnych miejsce, a może jest ktoś z Poznania kto zna się w tym temacie i mógłby polecić coś fajnego?

Dziękuję za odpowiedzi.

DobreRADY

Posty: 29

 
Witaj, Poznań to duże miasto, powiedz mi dokładnie w jakim rejonie szukasz to coś ci polecę. Współpracowałem z wieloma hotelami więc troszkę znam się w temacie. Szukasz czegoś bardziej luksusowego czy coś tańszego? Czekam na dalsze informacje i porozmawiamy dalej.

Możesz pisać na PW jak masz jakieś pytania.

anjopal67

Posty: 28

 
Hostel, który polecił kolega wyżej jest rzeczywiście bardzo fajny. Niska cena natomiast pokoje są bardzo piękne i zadbane. Myślę, że jeżeli ktoś szuka noclegu w tej dzielnicy Poznania to oferta ta jest godna polecenia. Zastanawiasz się dalej? Warto tak wybrać!

Morchepl

Posty: 26

 
Witaj. Poznań jest wielkim miastem i musisz mi konkretnie powiedzieć w jakiej dzielnicy szukasz noclegu. Wtedy będę mógł ci coś polecić bowiem troszkę siedzę w temacie noclegów. I musisz się spieszyć bowiem jak potrzebujesz noclegu na następny weekend to już musiałbym rezerwować.

Czekam na informacje i pozdrawiam.

PucH212

Posty: 26