restauracje Czaplinek

restauracje Czaplinek

Pensjonat nad Jez. Drawskim mi potrzebny – znacie jakiś dobry? Gdzie dużo nie biorą za dobę? Piszcie jak coś wiecie, bo to dość pilna sprawa. Pozdr.

090913123

Posty: 14

 
W Czaplinku i okolicach to jestem niby często, ale raczej nie w celach turystyczno – wypoczynkowych, tylko w biznesach, także na ten temat mógłbym więcej powiedzieć...

plusss89

Posty: 23

 
Musiałbym z kolegą pogadać, on jest ze Starego Drawska to się bardziej będzie orientował co do takich miejscówek wartych uwagi. Dam jeszcze znać!

Vez

Posty: 18

 
Co do takich fajnych ośrodków turystycznych w tej okolicy to niestety nie znam. Jakieś hotele wiem, że tam nowe powstały, a i restauracje się też chyba pojawiły. Ale szczegółów nie znam;/ Nie miałem przyjemności przetestować ;P

Aris

Posty: 17

 
No cześć. Może sprawdź sobie Starego Drahima. To miejsce ogólnoturystyczne, że tak powiem. Mają restaurację i pokoje gościnne w niezłych cenach. Byłem u nich w wakacje. Hotel jest dokładnie w Starym Drawsku – tu na stronie masz pełne info -starydrahim.pl. Miła obsługa, piękne tereny dookoła, nie chciało się stąd wyjeżdżać ;)

Paqu

Posty: 15

 
Dawno niestety nie byłem w okolicy Czaplinka, a szkoda bo to rzeczywiście piękne tereny są. Ostatni raz to jeszcze z rodzicami chyba na jakiś wakacjach w podstawówce. Stare czasy. Pozdrawiam!

Odi

Posty: 12

 
Ogólnie to bardzo lubię jezioro Drawsko, ale jak tylko mogę to jadę nad Śniardwy, tam to jednak jest dopiero klimat. Pomorze spoko, ale jednak Mazury – to jest to! :)

BigM92

Posty: 18

 
A właśnie, może ktoś wie jak to teraz w ogóle wygląda nad Drawskiem? Odremontowali tam, zbudowali jakieś drogi rowerowe, jakieś nowe obiekty turystyczne powstały? Bo chętnie bym się tam wybrał, wieki nie byłem...

zneciarka

Posty: 15

 
Jeszcze nigdy nie miałem okazji nigdzie nocować w tej okolicy, także bazę turystyczną znam o tyle o ile. Po prostu gdzieś mi się obiły o uszy nazwy jakiś hoteli itd. ale nie testowałem niestety. Powodzenia.

korasek

Posty: 16

 
A w ogóle to jak ceny za pokoje wyglądają nad Drawskiem? Ile trzeba zapłacić tak średnio za pokój dwuosobowy? Ktoś może coś orientacyjnie rzucić?

21gregorek

Posty: 13