Tanie i smaczne jedzenie, nocleg majówka

Tanie i smaczne jedzenie, nocleg majówka

Trochę cieplej się zrobiło i pomyślałem, że zabiorę rodzinkę z dala od miejskiego szumu na Mazury, gdzieś do maksymalnie cichej okolicy z sensownym cennikiem.

Czy otrzymam od was dobrą ofertę? Interesuje mnie pełna obsługa, tzn. wyżywienie, noclegi, dodatkowe atrakcje, ale przede wszystkim spokój i optymalne podejście do klienta.

Hmmm222

Posty: 23

 
Na Mazurach polecam żeglowanie, kajaki i obowiązkowo lot widokowy motolotnią. Ekstremalnie przyjemne przeżycia, a jak masz odwagę to jeszcze ze spadochronem skoczysz.

Doceniam fakt, że w tym regionie czas się zatrzymał.

Czarek

Posty: 24

 
Na wyjazd Wielkanocny polecam http://dworkaliszki.pl/index.php/pl/oferty-specjalne/wielkanoc2014.

Bardzo gościnna działalność z atrakcjami typu jazda konna, wspólne oglądanie filmów, dużo konkursów przeznaczonych dla dzieci, zabawy. Cenowo przyzwoicie. Możesz zajrzeć i sam sprawdzić.

Koktus

Posty: 33

 
Poczekaj na oferty z portali dotyczących zakupów grupowych. Może akurat coś trafisz. Ja zarezerwowałem sobie dwie oferty. Akurat teraz masz do czynienia z takim okresem, że znajdziesz sporo promocji typu first minute. Mazury to świetny wybór.

Nie odstają poziomem od kurortów zagranicznych, w których bywam przynajmniej raz na dwa lata.

Rrealg

Posty: 40

 
Majówkę bym polecał tutaj http://dworkaliszki.pl/index.php/pl/oferty-specjalne/majowka. Idealna opcja dla par lub rodzin z dziećmi. Internet, place zabaw, strefa Wellness, restauracje. Moja córka rok temu nawet pierwszy raz w życiu konno tam jeździła pod nadzorem.

Często tam bywam na wiosnę, bo cisza niesamowita i ludzie inni niż w mieście, a to chyba najważniejsze, biorąc pod uwagę nowoczesne formy wypoczynku.

Jozefffin

Posty: 26

 
Dwór Kaliszki na Mazurach polecam gorąco ze względu na niesamowitą kuchnię, pochodzącą wprost z tego regionu i przede wszystkim niską cenę pobytu. Świetnie się sprawdzi wyjazd z dziećmi. Maluchy mają dużo atrakcji plus rabaty. Zostawiam link w razie czego www.dworkaliszki.pl. Mazury mają piękne dziedzictwo. Według mnie to jedyny taki obszar w kraju, gdzie zyskasz prawdziwy spokój wypoczynkowy.

Kruk

Posty: 26

 
Na Mazurach wszystko jest dopasowane pod turystykę. Ceny są niskie, nie ma pogoni za niczym. Czysta natura, spokój. Przyzwoity dojazd. Obserwowałbym na Twoim miejscu kwatery prywatne, ewentualnie dworki oddalone od głównych centrów ruchu. Wtedy znajdziesz ofertę najbardziej atrakcyjną cenowo.

Zygzaczek3

Posty: 31

 
Mazury są przepiękne w okresie wiosennym. Zdążyłem odbyć tam super spływy kajakowe. Biwakowałem też, ale bardziej bym polecił wynajęcie pokoju w jakimś tanim dworku, przekształconym na hotel.

To jeden z najtańszych regionów w Polsce pod względem turystycznym, a jakość jest znakomita.

NoweCzasy

Posty: 21

 
Na Mazurach świetnie podchodzą do przyjmowania turystów. Możesz zdobyć miejsce w pięknych, zabytkowych dworkach. Ja tam się czuję, jakbym się cofnął w czasie, do okresu kiedy Mickiewicz pisał, np. Pana Tadeusza. Dosłownie ten sam klimat :)

anjopal67

Posty: 28