agroturystyka pokoje gościnne

agroturystyka pokoje gościnne

Poszukiwane pokoje gościnne w jakimś sympatycznym gospodarstwie agroturystycznym. W jaki sposób namierzyć korzystne oferty?

nesh009

Posty: 13

 
;) Ja to lubię na wsi odpoczywać. Cisza, spokój, sielsko anielsko po prostu;) Ostatnio wybraliśmy się z żoną na takie właśnie wiejskie wczasy na Lubelszczyznę, nieopodal Janowa...Poezja. Co do strony z ofertami tego typu to na www.villages.pl jest sporo fajnych miejsc. Noclegi cenowo dość tanie, zwłaszcza jak porównamy z ofertą noclegową kurortów.

hhafferot

Posty: 36

 
Duży wybór takich ośrodków jest na stronie www.villages.pl. Ogólnie to takich serwisów, które typowo zajmują się agroturystyką to nie jest dużo, ale są też inne, które podchodzą bardziej ogólnie i prezentują wszystkie ośrodki wczasowe zbiorczo – hotele, pensjonaty i właśnie gospodarstwa.

Fanatyk

Posty: 26

 
Wiem, że mój kumpel wyjeżdżał ostatnio gdzieś na Podlasie na wczasy agroturystyczne, mogę go spytać, skąd znalazł ofertę itd.

Koktus

Posty: 33

 
Raz się zastanawiałem nad tym, czy by właśnie gdzieś na wieś na wakacje nie wyjechać, ale jednak kurort wygrał...i trochę żałuję, bo w Ustce w sezonie nie da się żyć. Chyba milion ludzi na plaży...tłok, nerwówka...zero relaksu.

DiD3K

Posty: 15

 
Zaliczyłem już kilka wyjazdów typowo agroturystycznych i bardzo mi się taka forma spędzania urlopu podoba. Można coraz więcej fajnych, komfortowych pokoi w takich gospodarstwach znaleźć. Stron z ofertami jest coraz więcej, także też nie ma problemu, żeby znaleźć kontakt do ciekawych ośrodków.

Hmmm222

Posty: 23

 
Witam! Ja bardzo lubię wiejskie klimaty, dla mnie nie ma lepszej opcji niż właśnie agroturystyka – łowienie ryb, grzybobranie, ognisko...to są moje klimaty;) Mam o tyle fajnie, że mam swój drewniany domek z dala od miasta to tam sobie jeździmy z żonką odpocząć;-)

HaNzo

Posty: 30

 
Jak mam do wyboru wczasy w Zakopanem, a wczasy w gospodarstwie agroturystycznym z dala od ruchu turystycznego to zdecydowanie wybieram do drugie. Na urlopie chcę odpocząć, a nie się tłoczyć i denerwować! Fajne pokoje gościnne można znaleźć na stronie www.villages.pl. Dobrze zaopatrzony katalog ofert, także można spokojnie coś znaleźć w dość dobrej cenie, bo ogólnie agroturystyka dużo nie kosztuje.

LiOx

Posty: 18

 
Przejrzałem kilka stron z ofertami i chyba największy wybór to mieli na www.villages.pl. Tutaj są stosunkowo tanie ośrodki, ale zadbane. Właśnie napisałem do dwóch z pytaniem o wolny termin i czekam na odpowiedź.

dandy999

Posty: 16

 
Dużo ciekawych ofert agroturystycznych można znaleźć na stronach gmin. Oni tam często mają zakładkę – turystyka w regionie, czy coś takiego.

Wimner56

Posty: 17