Poszukuję na weekend hotelu, może być z SPA ?

Poszukuję na weekend hotelu, może być z SPA ?

Cześć!

Niedługo mam wesele (no nie tak niedługo bowiem za rok) i wiem że to porządny pomysł, aby zacząć już myśleć o tym gdzie pożądane byłoby jest zorganizować ślub i właśnie ja stoje przed takim problemem, tym niezwyklej że nasza rodzina rozsiana jest po całej Polsce i może być trudno z tym aby przyjechali.

koooscislaw

Posty: 26

 
Kurcze trudno powiedzieć gdzie tu wykonać fajny wesele, boj natomiast też nie jeżdżę tak po świecie, nawet Warszawy jako naszej stolicy nie zwiedziłam za niezmiernie, bo kurcze ja tak raczej nie latam po polsce ;) ogólnie raz w życiu tylko byłam za granicą (w Irlandii, gdzie było super). Polecam Tobie poszukać jeszcze na innych forach, albo może jakiś archiwalny wątek w którym laski piszą o tym samym. W końcu co chwilkę ma ktoś wesele i ślub wobec tego powinnaś coś znaleźć ja myślę, niezmiernie za ciebie trzymam kciuki, uwielbiam śluby!

Klarka

Posty: 30

 
Na wesele to ja nie wiem gdzie w Poznaniu, albowiem w sumie to zależy ile masz gości. Nie wiem nawet czy w samym Poznaniu jest coś ciekawego, albowiem to na ogół najlepsze sale są za miastem ;) ja też za miastem chcę brać ślub, choć póki co jesteśmy narzeczeństwem i nie mamy kasy na takie fajne wesele i odkładamy, żeby nie musieć brać kredytów na nowej drodze życia :P Trzymam kciuki, żeby ten twój i jego dzień to był jeden z najlepszych w waszym życiu i żeby każdy to wspaniale wspominał.

Buziak, papa :*

abbss

Posty: 27

 
Dla tych pracowników co pisałeś to mam coś extra ;)

Sam krzystałem i jest rzeczywiście ciekawie. http://szablewski.pl/upload/pd3.pdf zaznajom się z tym bowiem rzeczywiście jest to coś co pomoże się zrelaksować dość niedrogo. Ja tam byłem prawie miesiąc temu i już kombinuję jak się ponownie wyrwać, natomiast póki co mam szkolenia, paru łepków przyjęło, zapłaciło no to teraz nie będę sie wyrywał tylko poczekam, aż ich wyszkolę ;) Generalnie też fajne panie się tam kręcą, więc chłopaki powinni być zadowoleni.

Pozdrawiam.

Grażyneczk223

Posty: 36

 
Szablewski to piękny hotel, który posiada niezmiernie elegancją sale i jest niedaleko Poznania ;) Wejdź sobie na galerię a jak Ci się spodoba to możesz do nich napisać kiedy mają terminy (o ile mają). www.szablewski.pl tu masz galerię, ten hotel rzeczywiście zrobił olbrzymie wrażenie. Tym bardziej jak się palą wszystkie światła, wówczas wygląda rzeczywiście bajecznie i romantycznie, byłam z mężem i wspominam niezmiernie dobrze, tym bardziej iż obsługa jest rzeczywiście miła a nie jedynie sztucznie miła, jak to czasami bywa.

AdamDzii

Posty: 36