gdzie się warto zatrzymać blisko Zakopanego

gdzie się warto zatrzymać blisko Zakopanego

Cześć! Szukam jakiejś bazy noclegowej w pobliżu Zakopanego i Bukowiny. Najchętniej zatrzymałbym się w jakimś pensjonacie lub hoteliku! Podzielcie się namiarami!

wacek55

Posty: 5

 
Moja górska baza noclegowa już od kilku lat to Murzasichle! Polecam każdemu! Miejscowość położona tuż obok Zakopanego z własnymi wyciągami narciarskimi i wieloma atrakcjami, w której noclegi oferuje wiele hoteli i pensjonatów.

Michałek

Posty: 17

 
Poszukaj jakiś ofert w Murzasichle. To klimatyczna miejscowość położona na trasie do Zakopanego i można tam wynająć dość tanie w porównaniu do innych ofert noclegi. My ze znajomy właśnie tam się zatrzymujemy i jesteśmy zadowoleniu. W Murzasichle są trzy wyciągi narciarskie a jak ktoś ma większe potrzeby to wszędzie blisko!

Ppako72

Posty: 37

 
Ja polecam pensjonat Giewont w Murzasichle. To nie samo Zakopane ale tylko siedem kilometrów od centrum miasta. Pokoje są dobrze wyposażone i mają łazienki a jak chcesz to możesz skorzystać z pełnego wyżywienia. Byliśmy tam latem i wróciliśmy bardzo zadowoleni .

Klarka

Posty: 30

 
Ja w tym roku zastanawiam się nad rezerwacją noclegów w Murzasichle, położonym tuż koło Zakopanego. Kumpel w zeszłym roku zatrzymała się w jednym z pensjonatów i bardzo wychwalał. Na miejscu wiele ciekawych atrakcji a nawet wyciągi narciarskie. Trzeba osobiście sprawdzić czy naprawdę warto!

namok

Posty: 19

 
Ja też uważam, że lepiej znaleźć miejsce noclegowe nie w samym Zakopanym ale w jego okolicy. Polecam urokliwe Murzasichle, które odwiedziliśmy w zeszłym roku. Mieszkaliśmy w jednym z tamtejszych pensjonatów i byliśmy bardzo zadowoleni. Oprócz dobrze wyposażonego pokoju mieliśmy pełne wyżywienie co w przypadku rodzinnego wyjazdu jest super rozwiązaniem.

Wertastable

Posty: 26

 
W zeszłym roku podczas weekendowego wypadu w góry zatrzymaliśmy się w Murzasichle w pensjonacie „Giewont”. Za atrakcyjną cenę mieliśmy do dyspozycji pokój dwuosobowy z łazienką i dobrym wyposażeniem. Bonusem było bardzo smaczne wyżywienie na miejscu. Polecam!

gumertu7

Posty: 11

 
Faktycznie jak chcesz mięć gwarancję fajnego noclegu w sezonie narciarskim to już warto rozejrzeć się za ofertami hotelików i pensjonatów. Ja już od jakiegoś czasu szukam miejsc noclegowym nie w samym Zakopanem ale w jego okolicy. Są tańsze i mniejszy problem ze znalezieniem oferty dopasowanej do swoich możliwości finansowych.

Kirrin45

Posty: 15

 
Dla mnie super miejscem na spędzenie wypoczynku jest Murzasichle położone zaledwie siedem kilometrów od Zakopanego. Na miejscu wiele atrakcji turystycznych i wszędzie blisko. Najczęściej zatrzymujemy się w klimatycznych pensjonatach gdzie można wcześniej zarezerwować pokoje. Jak jesteś zainteresowany to oferta jest tutaj giewont-zakopane.pl.

CHatka-eKo

Posty: 14

 
My co rok wypoczywamy w górach i za każdym razem zatrzymujemy się nie w samym Zakopanem ale w jego okolicy. Ostatnio zauroczył mnie pensjonat w Murzasichle, który oprócz wysokiego standardu pokoi oferował pełne wyżywienie za naprawdę konkurencyjną jak na sezon narciarski cenę.

Fowl1990

Posty: 9