mieszkania na doby Zakopane

mieszkania na doby Zakopane

Heja, w końcu mam czas na zrobienie jakiegoś urlopu i zamierzam przenieść się na parę dni nad morze. Znacie stonkę, gdzie mogę bez problemu dobrać sobie apartamencik?

rohnop37

Posty: 20

 
Hej, zwiedziłam już pół kraju na wynajętych, dobowo mieszkaniach. Naprawdę atrakcyjne stawki możesz trafić. Często zostawałam kilkanaście dni, np. w Krakowie. Polecam każdemu, kto chce odświeżyć potrzebę podróżowania :)

JasioJasio

Posty: 34

 
Jak zależy ci na mieszkaniu wynajmowanym na dobę to wykorzystaj koniecznie portal www.waszenoce.pl. Trafisz tylko na uczciwe oferty, bo wszystko masz ocenione i opiniowane na bieżąco. Mają pokoje w każdym większym mieście w kraju. Na podróż dla dwóch osób, dla biznesmenów idealna sprawa.

kubaraj

Posty: 25

 
Weź pod uwagę, że teraz hotele są strasznie drogie, a prywatnych apartamentów jest całe mnóstwo. Ja bym na drugą opcję stawiał.

szulmar

Posty: 23

 
Lepszego serwisu do wynajęcia apartamentu niż www.waszenoce.pl nie znajdziesz. Super opcja na weekend i krótszy wypad ze znajomymi. Swojego czasu ostro imprezowałem ze znajomymi we Wrocławiu. Zatrzymaliśmy się w bardzo tanim apartamencie nieporównywalnym jakością do standardu hotelowego. To jest to! :)

namok

Posty: 34

 
Jeżdżę regularnie na spotkania biznesowe w różnych punktach kraju i nie wyobrażam sobie życia bez apartamentów wynajmowanych na dobę. Po prostu cudowna oferta, bez żadnych formalności. Załatwiasz online, dostajesz klucze i tyle.

Zydek

Posty: 23

 
Z dziewczyną, co jakieś dwa tygodnie jeździmy na weekend do Poznania, Krakowa i Gdańska. Najbardziej lubimy te miasta :) Mamy już gotowe pokoiki i zawsze, powtarzam zawsze wynajmowaliśmy je na doby w www.waszenoce.pl. Przepiękna sprawa, mówię ci szczerze, bo procedury są zorganizowane online. Mają mnóstwo pozytywnych opinii. Poczytaj sobie i dawaj z nami na weekend :) Warto sobie pomagać :) Pozdrawiam serdecznie.

szeryf111

Posty: 24

 
Byłam z chłopakiem w Poznaniu na koncercie. Byliśmy strasznie zmęczeni. Znaleźliśmy tani pokój na dobę, a pobyt przedłużyliśmy o cztery dni. Było super :) Polecam takie rozwiązanie. Hotel nie ma takiego klimatu.

EKO-Chatka

Posty: 38

 
Rzetelność wynajmującego to podstawa. Nie płać żadnych zaliczek. Wyjeżdżaj zawsze z kimś. Takie procedury mnie zawsze ratowały.

Krasnal451

Posty: 30

 
Całe szczęście mam pracę mobilną i powiem Ci jedno. Jeżeli skorzystasz ze strony www.waszenoce.pl zwiedzisz przez kilka miesięcy całą Polskę, ostro tanio. Masz tam wyszukiwarkę i znajdziesz dosłownie dowolną jakość. Byłem w Krakowie chyba dwa tygodnie z nimi, zero problemów, zero zaliczek, kontakt całodobowy właściwie. Solidna firma i widać mają wielu klientów, bo baza ciągle rośnie.

kevin888

Posty: 38