Dobry pensjonat nad morzem

Dobry pensjonat nad morzem

Niedawno rozstałam się z „narzeczonym” i chciałabym się poważnie zrelaksować. Koleżanki namawiają mnie na sylwestra nad morzem, ale nie chcę trafić do zwykłego hotelu, ale do jakiegoś ciekawego SPA, gdzie jest naprawdę sporo atrakcji. Chcę, żeby w hotelu dużo się działo. Pomóżcie proszę, bo szukamy i niczego znaleźć dobrego nie możemy. Okolice Kołobrzegu mile widziane w poleceniach. Mam nadzieję, że mi pomożecie :*

Yuri20

Posty: 5

 
Nad morzem szukaj połączenia hoteli z apartamentami i domkami letniskowymi. Przyda się też spory plac zamknięty hotelu, możliwość organizacji grilla. Nie każdy hotel nad morzem posiada własny teren zielony do dyspozycji gości, a to jednak ważna zaleta.

345_14

Posty: 10

 
Sianożęty to świetna miejscowość wypoczynkowa nad morzem. Czysto, spokojnie i ta szeroka plaża. Byłem kilka razy i jestem bardzo zadowolony. Może to ciekawy kierunek?

Ptaszyna

Posty: 8

 
Najlepiej wyślij zapytanie do hotelu odnośnie wymaganych warunków pobytu. Bardzo często obsługa jest w stanie przygotować fajny pakiet, bardziej indywidualny.

bartek33

Posty: 8

 
Jeszcze bym uważała na regulaminy hoteli. Najlepiej przeczytać od dechy do dechy, żeby nie narazić się na opłaty dodatkowe :P

Wertastable

Posty: 26

 
Zawsze wybieraj hotel po pakiecie wypoczynkowym dopasowanym najlepiej do twoich potrzeb. W pakietach zawsze taniej, a poza tym masz znacznie więcej atrakcji do wyboru w cenie podstawowej.

beata77

Posty: 9

 
Przekroczyłem 50 + i zacząłem trochę podupadać na zdrowiu. Znajomy lekarz zalecił mi terapię tlenową. Wyjechałem specjalnie do hotelu Imperiall.pl w miejscowości Sianożęty, aby wykorzystać potencjał nowoczesnej komory hiperbarycznej (jedyna taka w okolicy). Ta komora u nich przede wszystkim dotlenia organizm (mózg głównie). Wykorzystałem w hotelu specjalny pakiet pobytu dla seniora. Otrzymałem dostęp do zabiegów rehabilitacyjnych, do basenu, klubu fitness. Moim zdaniem świetne miejsce do pieszych wędrówek. Hotel jest dofinansowany funduszami UE i niezwykle dobrze odpowiada potrzebom osób starszych. Rehabilitację w średnio – zaawansowanej formie można połączyć z dłuższym wypoczynkiem nad morzem. Byłem sam, ale się nie nudziłem. Czas pobytu 14 dni dokładnie. Pozdrawiam. Mam nadzieję, że się komuś przyda.

Motospec

Posty: 4

 
Nad polskim morzem hotele specjalizują się w usługach SPA. Moim zdaniem to bardzo dobry kierunek, żeby się zrelaksować. Jedna z najlepszych usług to terapia tlenowa. Człowiek od razu się lepiej czuję. Niestety niewiele hoteli posiada taki potencjał na Pomorzu.

Gucio

Posty: 14

 
Nie bój się pytać hoteli o dodatkowe rabaty. Bardzo często dla nowego klienta da się coś ciekawego zaproponować. Wiem, bo pracuję na recepcji w jednym z hoteli w okolicach Kołobrzegu :)

Moderator

Posty: 14