Szukam hotelu niedaleko toru w Poznaniu ?

Szukam hotelu niedaleko toru w Poznaniu ?

Witam wszystkich, w marcu jadę do Poznania na tor wyścigowy i szukam miejsca gdzie mogę zanocował i szybko dojechać na miejsce. Kojarzycie może przyzwoity hotel blisko toru wyścigowego? Bedę wdzięczny za wszelkie informacje więc piszcie :D

zdziniu33

Posty: 32

 
Mąż mnie kiedyś zabrać do hotelu PodBrzozami jak byliśmy Poznaniu. Mi się niesłychanie podobało, bo było swojsko, była smaczna strawa na śniadanie ze swojskimi wędlinami – mnie i mężowie niesłychanie smakowało. Wyspaliśmy się rzeczywiście dobrze, bo było ciuchutko i wygodnie, łóżka duże i zdobione na starszy styl.

Jeśli szukasz właśnie czegoś takiego to polecam.

ghjss

Posty: 34

 
Ja polecam pensjonat PodBrzozami, bo to faktycznie klimatyczne miejsce gdzie można sobie posiedzieć na zewnątrz, nie wiem jak w zimie, niemniej jednak latem było bardzo fajnie i tak klimatycznie, generalnie ja uwielbiam takie niewysokie budynki, gdzie masz klimat taki jakby się było w domu. Sama mieszkam w bloku i uwielbiam miejsca gdzie mogę wyjść do ogródka czy na ganek i sobie po prostu wypić zimnego drinka z mężczyzną i pogawędzić na świeżym powietrzu, zaś tam właśnie się się tak da, więc mam bardzo miłe wspomnienia z tym miejscem.

djcube1985

Posty: 38

 
Jestem niezorientowana w tym temacie więc za niezmiernie nie wiem co ci mogę poradzić, ale ja generalnie zawsze jak szukam informacji związanych z tym co gdzie można odnaleźć to wpisuję w googla i coś się prędzej czy potem znajdzie. Napisz może na forum poznania czy coś, może tam ktoś będzie kto kojarzy takie miejsce, które pragniesz, albo weź książkę telefoniczna i tam podzwoń po hotelach i popytaj czy mają to co cię interesuje.

1Alex149

Posty: 46

 
Ja tylko raz byłam w poznaniu w hotelu z narzeczoną, natomiast to był hotel za 300zł za pokój więc inny niż ty oczekujesz. Jak chcesz taniej to nie szukaj w centrum, albowiem chyba im niezwyklej w stronę śródmieścia tym wychodzi drożej i niezwyklej nowocześnie, więc nie wiem jak tam chcesz... natomiast lepiej szukaj czegoś na obrzeżach miasta.

France23

Posty: 32

 
Ostatnio w Poznańskim hotelu byłam 2 lata temu na szkoleniu, ale za to płacił mój pracodawca więc nie wiem ile to kosztowało. Szkolenie trwało tydzień i zdążyłam obejść pół miasta po godzinach i tam jest sporo hoteli. Cen ich nie znam, bo nie wchodziłam do środka, ale jest w czym wybierać. Te w centrum są drogie na pewno, ale ten mój hotel nie był najwyższych lotów pomimo tego, że był w centrum miasta. Taka szary wielki budynek na 6 czy 7 pięter, więc tego nie polecam – weź na neta i poszukaj to coś odnajdziesz...

jan630

Posty: 30

 
Ja tylko raz byłam w poznaniu w hotelu z narzeczoną, ale to był hotel za 300złotych za pokój więc inny niż ty oczekujesz. Jak pragniesz taniej to nie szukaj w centrum, bo chyba im bardziej w stronę śródmieścia tym wychodzi drożej i bardziej nowocześnie, więc nie wiem jak tam pragniesz... ale lepiej szukaj czegoś na obrzeżach miasta.

mati

Posty: 46

 
Kurcze nie wiem za niezmiernie jaki hotelik mogę Ci polecić w samym Poznaniu jest ich wiele, lecz ja raczej wybierałem te hotele, które były innowacyjne, wolę prostotę i szkło niż swojski klimat, bo taki mam w domu i mi wystarczy. W centrum to raczej zdobędziesz albo właśnie coś szlanego, albo coś po taniości i w kiepskim stanie, weź może sprawdź czy poza granicami Poznania coś odszukasz. Raz za razem w jakiejś małej mieścinie pod miastem są rzeczywiście fajne ośrodki, takie właśnie klimatyczne.

Torbunie24

Posty: 33

 
Dla starszych osób polecam pensjonat Pod Brzozami, to jest na obrzeżach miasta i jest niezwykle ładnie i spokojniutko. Wysłałam tam moich rodziców i sobie niezwykle chwalili, oni są 60+ docenili jadło z ich własnego wykonania, niemniej jednak nie jedynie jedzenie jako dania, oni nawet sami wędliny robią. Mają piękne nieolbrzymie poiki w przyzwoitej cenie i niezwykle miłą obsługę, rodzice czuli się jak w domu, pomimo tego, że tata jest raczej typem „nigdzie nie jadę“ to też był zaspokojony.

AdamDzii

Posty: 36