Gdzie znajdę dobrą salę konferencyjną?

Gdzie znajdę dobrą salę konferencyjną?

Forumowicze, zwracam się do was z pytaniem krótkim, niemniej jednak jakże ważnym:) Gdzie można wynająć salę konferencyjną dobrej klasy na terenie Warszawy? Chodzi mi tylko o godne polecenia, wypróbowane centra konferencyjne.

Hihi_WWW

Posty: 21

 
Nie no jest troszkę takich fajnych obiektów. Wiele pojawiło się nowych miejsc, jakie postawiły wysoko poprzeczkę konkurentom:) My już od dłuższego czasu korzystamy jednak ze sprawdzonego resthotel.pl.

Znajduje się on w pobliżu S8, jak się wyjeżdża na Poznań. Można tutaj spokojnie dotrzeć z Okęcia, to ważne jak ma się gości zza granicy. Nie ulega wątpliwości jest dostęp do internetu, strzeżony parking, wiele pokoi i aż sześć sal, zarówno można zrobić tutaj ogromny event.

kevin888

Posty: 38

 
Takie centra konferencyjne w Warszawie to obecnie trzymają fason. Każdy walczy o klienta, a to jakością, a to ceną, a to jeszcze oraz jednym oraz drugim...

Z takich lepszych miejsc to mogę polecić chociażby Rest Hotel, który odnajdziesz na wylotówce na Poznań. Niedaleko do centrum, przyzwoity dojazd z Okęcia, lokalizacja miodzio pod każdym względem.

Co do bajerów jakie oferują to mają nawet dwa tory do kręgli oraz różne takie zabawki w specjalnym centrum rozrywki. Poza tym, oczywiście wygodne pokoje, restauracja działająca do późnych godzin nocnych oraz 6 sal konferencyjnych.

djcube1985

Posty: 38

 
Powiem Ci, iż wybór jest rzeczywiście ogromny. Dziwne, iż jeszcze niczego nie znaleźliście...

W samej Warszawie to znam przynajmniej dziesięć hoteli, jakie obsługują konferencje za całkiem nieduże pieniądze. Jest jeszcze trochę na wylotówkach, jakie też się fajnie sprawdzają.

Rzeczywiście jest w czym wybierać. Najlepiej pojechać, zobaczyć oraz ocenić, czy taka sala pasuje, czy nie i tyle.

HaNzo

Posty: 30

 
Na swojej skórze sprawdziłem już chyba dziesięć takich miejsc. Także powinni mi dać chyba jakiś medal oraz tytuł eksperta w tej dziedzinie :)

Powiem tak – poziom w Polsce jest faktycznie wysoki, jeżeli chodzi o organizatorów konferencji. Wcale nie mamy się czego wstydzić. Byłem w tamtym roku w Holandii, robiliśmy tam konferencję oraz jakościowo wcale nie ustępujemy tym zachodnim standardom. Hotele te same, obsługa tak samo dobra – nie ma większych różnic.

Pozdrawiam Wszystkich !

Astarotaa

Posty: 32

 
Mam mieszane uczucia na temat jakości Warszawskich hoteli z salami. Już parę razy się zawiodłem, zwłaszcza jakością obsługi. Jak się wyjedzie gdzieś poza miasto, to ludzie jakby bardziej sympatycznie. A tutaj to pracują za karę w tych hotelach chyba. Takie moje prywatne wrażenie...

jan630

Posty: 30

 
W Warszawie, Krakowie, albo we Wrocławiu to takich sal znajdziesz sporo. Zresztą, powiem Ci szczerze, iż teraz w każdej mieścinie jest nawet mały hotel, który obsłużyłby niewielką konferencję.

Co do ceny, to wiadomo im bliżej miasta tym drożej, choć czasem może być odwrotnie, w szczególności jeśli chodzi o miejscowości turystyczne, które choć nie są ogromne, to mogą oznaczać spore ceny za wynajem sali.

radziomil

Posty: 40