Najlepsza reklama na samochód

Najlepsza reklama na samochód

Witam forum!

Jakbyście mieli zamówić naklejkę reklamową na samochód, to komu byście cosik takiego zlecili? Tylko sprawdzone, szybkie, tanie i pewne firmy!

didiw

Posty: 20

 
Jeśli zależy Ci na dobrym stosunku ceny do jakości to ja zdecydowanie polecam serwis www.naklejki-online.com. Innym atutem jest tutaj też fakt, że możesz sobie sam zaprojektować grafikę.

Mają tam taki prosty w obsłudze kreator.

quios

Posty: 38

 
Hej, można kupić tanio dobrej jakości naklejki, ale faktycznie trzeba dobrze trafić. Bo niestety ja już parę razy zamówiłem naklejki robione z papieru po starych gazetach...

JasioJasio

Posty: 34

 
Jakbym miał wchodzić w dodatkową promocję to może bym nawet też naklejki kupował na samochody firmowe, ale póki co jest dobrze. Mam stronkę, mam fanpejdża, jakoś się kręci.

Ale sporo moich znajomych korzysta z takich naklejek i chwalą sobie.

12erBis

Posty: 15

 
Niedawno pierwszy raz w życiu zamawiałem naklejki reklamowe i jestem pozytywnie zaskoczony. Na stronie http://www.naklejki-online.com sam zaprojektowałem szablon, a oni mi to ekspresowo przygotowali i dosłali.

Dla mnie bomba, polecam!

Astarotaa

Posty: 33

 
Ech mnie ostatnio biznes nie wyszedł, nawet nie zdążyłem pomyśleć o takich rzeczach jak reklama a już musiałem zwijać żagle...

Grażyneczk223

Posty: 36

 
Ja jestem ogólnie otwarty na różne formy promocji, więc takie naklejki sam bym chętnie zamówił. Jakby się tutaj pojawiły jakieś rzetelne polecenia, to na pewno sprawdzę.

Dobrego!

showmemore43

Posty: 18

 
Ooo dawno temu, jeszcze w czasach kiedy smoki ziały ogniem miałem takie naklejki samochodowe:) Dość długo mi służyły, ale w końcu przegrały z siłami natury i musiałem je ściągnąć.

Kruk

Posty: 26

 
Ja zauważyłem od razu większe zainteresowanie ludzi, jak tylko obkleiłem wóz. Mam na naklejce telefon do mnie...i nawet myślałem, żeby usunąć tę reklamę bo dzwonią z dużą częstotliwością...ale z drugiej strony – od przybytku głowa nie boli;P

Smutnyjoe

Posty: 36