Bydgoszcz najlepsza agencja reklamowa

Bydgoszcz najlepsza agencja reklamowa

Wydruk plakatów, wizytówek, ulotek, folderów – komu coś takiego zlecić? Potrzebuję praktycznie na wczoraj tego typu materiałów reklamowych dla swojego przedsiębiorstwa.

Hoteowo24h

Posty: 11

 
Kupowałem w sumie jakoś ze trzy miesiące temu specjalny reklamowy wyświetlacz led. Udało się dostać dość tanio taki kolorowy system na stronie bydgoszcz.sklepreklamowy.pl. 40 cm długości, rzuca się w oczy z daleka, szczególnie w nocy jest świetnie widoczny. Dobra opcja zwłaszcza dla sklepów całodobowych, taki jak sam prowadzę.

Grabow12

Posty: 14

 
Jakiś czas temu zamawiałem słodycze reklamowe, ale przyszły tak niedobre, że ostatni raz coś takiego kupowałem. Serio. Miały to być klasyczne krówki, a były tak twarde, że mało sobie zębów nie połamałem. Dobrze, że zanim to puściłem do ludzi to przetestowałem na sobie ;P

@MarcusKing

Posty: 32

 
Mój znajomy ostatnio plakaty i ulotki zamawiła gdzieś w necie, bo w wyborach startował do sejmiku. Popytam skąd on to kupował dokładnie, z tego co wiem to jakiś sklep online z reklamą był.

Laleczk34

Posty: 24

 
Jeszcze jakiś czas temu to byłbym lepiej zorientowany bo zamawiałem trochę reklamowych materiałów, w tym roll upy, flagi, a nawet wielkie nadmuchiwane balony i namioty...ale teraz to nie wiem kogo polecić.

12_0987

Posty: 18

 
Szukam roll upów w dobrej cenie i jakości, także sam się rozglądam za jakimiś ofertami tego typu. Parę stron z ofertami już przejrzałem, ale może uda się znaleźć coś jeszcze tańszego ;)

Krzyhmoin

Posty: 22

 
Na pewno znajdziesz sporo ofert tego typu. Teraz branża marketingowa jest bardzo dobrze rozwinięta, każdy chce się skutecznie i szybko wypromować. Moim zdaniem najlepsze wyniki daje reklama internetowa, w to warto inwestować szczególnie.

234_9867

Posty: 12