Druk wizytówek, jaka firma ?

Druk wizytówek, jaka firma ?

Witam, jeśli możecie polecić jakąś firmę odnośnie druku wizytówek, piszcie.

Z góry dziękuję.

lechu98

Posty: 7

 
Teraz musisz mieć wizytówkę i musi być zrobiona z ciekawym pomysłem. Ze swojego doświadczenia polecam druk wizytówek, który uatrakcyjnia wygląd wizytówki.

23-Obert

Posty: 7

 
Bardzo fajne projekty i pomysły odnośnie druku wizytówek znajdziecie tutaj http://www.druk-wizytowek.eu. Dla mnie po prostu bomba, sam zamawiałem.

Oct714

Posty: 12

 
Taki druk wizytówek to podstawa, Projekt liczy się najbardziej. Bez fajnego pomysłu, wizytówka będzie spełniała tylko funkcję informacyjną, nie marketingową, na jakiej dzisiaj zależy wszystkim firmom najbardziej.

Heru76

Posty: 24

 
Uważam, że ten druk wizytówek, który robi firma z Warszawy jest inny od wszystkich. Przede wszystkim Ci ludzie mają świetne pomysły. Miałem z nimi styczność i podziwiam ich za wiedzę, umiejętności i pasję działania. Szczerze polecam.

grzes3345

Posty: 11

 
Niezmiernie dobrze to wygląda. Fachowo i z klasą. Wiele można by pisać o druku wypukłym, który jest niezmiernie dziś modny. Na wizytówce to jedyne trafne rozwiązanie.

xacti

Posty: 17

 
Ciekawe pomysły, bardzo przystępna cena tak można określić ten druk wizytówek Warszawa. Osobiście czekam na realizację swojej wizytówki. Jak będzie gotowa, dam znać.

ewa

Posty: 10

 
W sieci można dużo poczytać o druku wizytówek, jaki to powinno wyglądać, żeby klient naprawdę mógł nas jako firmę odebrać pozytywnie.

Suit

Posty: 10

 
Też myślałam o wizytówkach swojej świeżo powstałej firmy. Myślałam o jakimś ciekawym druku wizytówek. Skorzystam z waszego polecenia, bowiem widzę, iż rzeczywiście ta drukarnia ma dobre sposoby. Widać, iż działa długo i ma doświadczenie.

21gregorek

Posty: 11