Torby foliowe, jaka firma ?

Torby foliowe, jaka firma ?

Mam mały sklepik, swój własny, osiedlowy.

Chciałabym mieć oryginalne reklamujące moją markę torby foliowe. Jeśli orientujecie się, jakiej firmie najlepiej jest coś takiego zlecić, to napiszcie.

misiu56

Posty: 8

 
Osobiście nie niezwykle lubię torby foliowe, niemniej jednak jest ich chyba najwięcej na każdym rynku. Jeśli już jest to najtańsza forma żywej reklamy, to z pewnością warto takie torby oznakować i promować się w ten sposób. Jak na razie nie widać, żeby miały skończyć swoją żywotność.

codePerformance

Posty: 16

 
A mnie się wydawało, iż reklamowe torby foliowe przezywają już swój kres. No niemniej jednak faktycznie, żeby nowa firma mogła się promować za pomocą tego typu żywej reklamy, to „reklamówki” są najtańsze. Też bym chyba od nich zaczął. Tak czy w przeciwnym wypadku są nam konieczne, jedni wezmą takie, inni doskonalsze z materiału.

Fruuu56

Posty: 12

 
Od dawna mam w swoim sklepie torby reklamowe. Zwykłe zrywki są za darmo. Jeśli klient życzy sobie materiałową torbę, płaci za nią. Ale naprawdę da się zauważyć, że dzięki nim można budować świadomość marki. O takie rzeczy trzeba dbać, jak się ma swój własny biznes.

Sweeperx

Posty: 22

 
Polecam tę firmę http://www.awadruk.com.pl. Dla mnie wykonali bardzo fajny projekt na torbach reklamowych. Nie kosztowało mnie dużo. Bardzo miła współpraca.

Laleczk23

Posty: 13

 
To idealna forma reklamy takie torby z nadrukiem. Klientom przydają się w dzisiejszym życiu, a dodatkowo promują firmę. Zleciliśmy takie dla naszego sklepu. Współpracujemy z niezwykle rzetelną firmą, jaka ma atrakcyjne ceny i wysoką jakość jeśli chodzi o druk. Naszym kolejnym krokiem będą chyba koszulki, też dobra sprawa.

pogoń44

Posty: 14

 
Podzielam zdanie, że torby reklamowe to źródło dobrej reklamy. Dużo o tym czytałem w naprawdę rzetelnych źródłach, dlatego polecam w nie inwestować.

bartek33

Posty: 9

 
A mnie się wydawało, że reklamowe torby foliowe przezywają już swój kres. No ale rzeczywiście, żeby nowa firma mogła się promować za pomocą tego typu żywej reklamy, to „reklamówki” są najtańsze. Też bym chyba od nich zaczął. Tak czy inaczej są nam potrzebne, jedni wezmą takie, inni lepsze z materiału.

LiOx

Posty: 16

 
Jak masz sklepik spożywczy, to torby foliowe jak najbardziej. Ale każda inna branża handlowa wymaga czegoś według mnie lepszego. Tanie są foliowe torebki, ale niekiedy nie bardzo wypada pakować w nie zakupów chociażby w sklepie ze zdrową żywnością, ale to tak tylko na marginesie.

Strzała

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o torby z nadrukiem, to musi to być jakiś fajny projekt oczywiście związany z logo firmy, ale chodzi też o kolory, żeby dawały się zapamiętać i odróżniać od całej reszty reklamówek.

Reg00

Posty: 25