Stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe

Potrzebny mi jest namiar na firmę specjalizującą się w projektowaniu i produkcji stojaków reklamowych. Kogoś znacie – polecacie? Głównie to miałyby być stojaki na słodycze, lekkie rzeczy, nic masywnego.

Black_Riot

Posty: 1

 
Udalo mi się bardzo trafić z ekspozytorami u firmy z portalu http://oficyna97.pl. Szybka realizacja robią prototyp, jak chciałem zamówić tylko paręnaście sztuk to nie było żadnego problemu dla nich, obsługują małe nakłady co u innych wykonawców jest jednak rzadkością.

Accoun44

Posty: 16

 
Pewnie drukarnie robią takie rzeczy, ale nie wiem w sumie, bo jednak to jest karton jakiś specjalny wzmacniany...nie pomogę.

mustafus

Posty: 4

 
Nie znam firm które zajmują się produkcją tego typu materiał, nigdy też czegoś takiego do żadnej kampanii reklamowej nie wykorzystywaliśmy choć wiem że jest to popularna metoda żeby dotrzeć do klienta.

eserved

Posty: 8

 
Ciekaw jestem jak takie kartonowe ekspozytory sobie radzą z obciążeniem bo często widzę że towaru w takie stojaki naładowane jest z górką...muszą być naprawdę mocne żeby to utrzymać i się nie połamać.

dzannne

Posty: 2

 
Żona u siebie w salonie fryzjerskim chciałaby nawiązać współpracę z jakąś marką kosmetyków i ich próbki kosmetyków na standach właśnie prezentować...zobaczymy co z tego wyjdzie.

opert34

Posty: 13

 
Dobra prezentacja towaru to podstawa żeby klient coś kupił, każdy kto pracował w handlu dobrze o tym wie, także ekspozytory robią naprawdę dużą i ważną robotę marketingową. O ile są rzeczywiście atrakcyjne i solidne.

Adam 105

Posty: 15

 
Kiedyś szukałam ekspozytora na okulary słoneczne jak handlowałam takimi rzeczami latem nad morzem, ale ostatecznie skończyło się na tym że odkupiłam używany od znajomej i nawet trochę mi posłużył.

345_14

Posty: 7

 
Ja to się przyznam ze często biorę sobie na odchodne jakiś towar z ekspozytorów przy kasach w marketach. Działa ta metoda, oj działa :)

daria34

Posty: 10

 
Dużo widzę takich stojaków reklamowych zwłaszcza przy kasach w marketach. Ogólnie te kasy są nafaszerowane produktami żeby człowiek na ostatnią chwilę jeszcze się na coś skusił na sekundę przed odejściem od taśmy :P

TomekK

Posty: 8