Gadżety reklamowe na Podkarpaciu

Gadżety reklamowe na Podkarpaciu

Witam wszystkich. Mam pytanie, czy zlecaliście jakiejś agencji ulotki, chodzi mi o teren podkarpacia. Jeśli wyszło fajnie i widać ich efekty, to napiszcie.

Zależy mi na czasie, tak więc z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

Ralphy

Posty: 11

 
Witam, osobiście widzę, że ulotki na podkarpaciu budzą zainteresowanie. Roznoszę je, więc mam pewne doświadczenie. Ludzie przede wszystkim nie wyrzucają ich za rogiem.

mobista

Posty: 9

 
W wypadku dobrze zaprojektowanych banerów i dobrze umieszczonych można wyciągnąć znakomite wnioski marketingowe. Na podkarpaciu widać, że pojawia się ich coraz więcej, ale są coraz to doskonalsze.

Puch23

Posty: 12

 
O wizytówkach słyszałam już nie raz, że są też bardzo ważne. Skontaktuję się z tą agencją na podkarpaciu, którą polecacie. Szczerze to moja firma ma obecnie problemy, także chwytam się wszystkiego, co możliwe.

rumunekt

Posty: 12

 
Ja myślałam teraz o kalendarzach reklamowych. Widać ogólnie, że podkarpacie jest zainteresowane gadżetami reklamowymi i ludzie tu bardzo pozytywnie je odbierają. Może jest tak wszędzie, nasze wcześniejsze upominki też wywarły ogromny wpływ na świadomość naszej marki, więc szczerze polecamy i życzymy mądrych wyborów.

gregcie@

Posty: 8

 
Nie chciało mi się wierzyć, iż kalendarze reklamowe mogą wzbudzić na podkarpaciu takie zainteresowanie. Najważniejsze, iż widać już pierwsze efekty naszego ruchu wobec klientów. Niezmiernie cieszymy się, iż wszystko wyszło jak najlepiej.

Oct714

Posty: 11

 
Witam. My zamawialiśmy torby reklamowe w tej agencji http://www.ag-raf.com.pl. Zakres jej działanie to przede wszystkim podkarpacie. Projekt wyszedł ekstra. Już odczuwamy pierwsze efekty skuteczności takiej reklamy.

Gorąco polecamy tę agencje, albowiem jest tego warta.

Wariat

Posty: 12

 
Nasze banery zostały wykonane idealnie poprzez tą agencję z podkarpacia. Teraz czekamy na efekty pracy, pierwsze już widać. Jest zainteresowanie naszymi usługami, przede wszystkim widzimy to po wejściach na naszą stronę internetową.

EpIon7

Posty: 23