Ulotki w Zgierzu, zna ktoś ?

Ulotki w Zgierzu, zna ktoś ?

Witam serdecznie. Kto w rozsądnych cenach projektuje i produkuje ulotki w Zgierzu? Dajcie jakieś namiary.

ukrwios

Posty: 6

 
Polecam podpisać umowę, gdy chcecie skorzystać z reklamy w Zgierzu. W przeciwnym wypadku może okazać się, iż Wasze ustalenia będą pełne niedopowiedzeń. Lepiej tego unikać.

23-Obert

Posty: 13

 
Jestem pozytywnie zaskoczony ofertą jednej firmy, która proponuje ulotki Zgierz. Mam na myśli przedsiębiorstwo http://www.reklamy-zgierz.pl, którego oferta w 100% sprostała moim oczekiwaniom. Jestem w stanie wydać pozytywną rekomendację na ich temat! Są super! :)

Damiano

Posty: 8

 
Moim zdaniem powinniście przemyśleć wszystkie możliwości marketingowe, ponieważ wydać pieniądze na ten cel to nie sztuka. Kluczem do sukcesu jest rozsądne gospodarowanie środkami.

mew soncz7777

Posty: 7

 
Znalazłem kilka firm, które są w stanie zaproponować mi banery Zgierz. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na to forum dyskusyjne, ponieważ zabieram się właśnie za lekturę opinii na temat poszczególnych firm. Mam nadzieję, że Wasze porady okażą się z mojej perspektywy przydatne.

sgemino

Posty: 22

 
Ulotki w Zgierzu roznosi dla mnie pewna firma, która jest także odpowiedzialna za zaprojektowanie ich oraz druk. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, ponieważ nie tracę zbyt wiele czasu na ustalenie wszystkich szczegółów. Precyzuję swoje wymagania, a także rozmiary akcji reklamowej, a potem czekam na gotowe. Polecam :)

syrena88

Posty: 11

 
Odnoszę wrażenie, że większość właścicieli działalności gospodarczych chciałoby wydać możliwie najmniej na banery Zgierz. W rzeczywistości inwestują w kiepskiej jakości materiał…

LiOx

Posty: 18

 
Niektóre przedsiębiorstwa są skłonne zaprojektować ulotki w Zgierzu nie oczekując za to gratyfikacji pieniężnej. Jednak wiąże się to z koniecznością skorzystania z ich oferty druku oraz kolportażu owych materiałów reklamowych. To logiczne, bo w przeciwnym wypadku firma nie miałaby okazji do zarobku :)

Hihi_WWW

Posty: 13

 
Popieram zdanie poprzednika, jakim mówił o tanich banerach, jakie zamawiają przedsiębiorcy. Potem są oni zdziwieni, iż ich nośnik reklamowy nie był w stanie wytrzymać niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Klarka34

Posty: 5

 
W mojej opinii banery w Zgierzu są w stanie przynieść satysfakcjonująco dobre rezultaty. Wystarczy właściwie jeden baner, który zostanie zlokalizowany w bardzo ruchliwym punkcie, aby sporo zyskać jako firma :)

amrmas22

Posty: 3