tworzenie stron internetowych i sklepów

tworzenie stron internetowych i sklepów

Jakiej agencji powierzyć stworzenie stronki www? Chodzi o stronę firmową, nie musi być jakaś niesamowicie rozbudowana, ale chciałbym żeby była funkcjonalna, łatwa w użyciu dla internautów.

pawel253

Posty: 5

 
Sam jestem ciekaw ile będzie kosztowało stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego. To jest kwestia kilkuset złotych bardziej, czy może kilku tysi?

Moderator

Posty: 14

 
Warto sobie zrobić gruntowny research, zanim się skorzysta z jakiejś oferty. Jest z czego wybierać, więc warto na spokojnie przeanalizować, zamiast zamawiać na hura, spontanicznie.

brzoza78

Posty: 6

 
Kompleksową ofertą mają na stronie druzynaa.pl. Robili mi stronę parę miesięcy temu, zajęli się też takimi sprawami jak hoting, czy choćby pozycjonowanie. Strona działa bez zarzutu. Nowoczesny projekt, bez ogromnej ilości bajerów – video, muzyczki w tle i innych animacji. Takie strony tylko potrafią zdenerwować internautę moim zdaniem.

pawel253

Posty: 10

 
Różne są stawki za stworzenie sklepu, z tego co widzę to można naprawdę znaleźć duży rozrzut. Co firma to inny cennik. Trzeba szukać, porównywać, najlepiej sobie sprawdzać portfolio agencji, z tego można dużo wywnioskować.

Jasio234

Posty: 9

 
Jak sobie przeglądam internet to niektóre strony są naprawdę źle zaprojektowane. Najbardziej mnie wkurzają te z milionem różnych aplikacji i ogólnie bajerów. Włączam stronkę a tu mi jakiś szum fal w tle zaczyna grać albo muzyczka prosto z wiejskiego festynu...masakra.

TomekK

Posty: 12