Reklama Zgierz, czy znacie kogoś ?

Reklama Zgierz, czy znacie kogoś ?

Hej czy waszym zdaniem reklama stacjonarna ma w dzisiejszych czasach jeszcze sens czy jest to zwykła strata pieniędzy?

Gucio

Posty: 3

 
Wszystkie reklamy w Zgierzu dla mojej firmy wykonuje agencja: http://www.reklamy-zgierz.pl i jestem naprawdę bardzo mocno zadowolony z jej usług i jak najbardziej polecam korzystanie z niej każdemu.

johncena67

Posty: 3

 
Uważam, że jeśli chodzi o reklamę w Zgierzu to najlepiej połączyć reklamę klasyczną z internetową. Dzięki temu dotrzesz do największej liczby klientów. Jeśli dodatkowo wszystko zlecisz jednej firmie to moim zdaniem takie poczynania reklamowe wcale nie będą niezmiernie drogie a Ty będziesz mógł być z nich w pełni zadowolonym.

Oct714

Posty: 6

 
Uważam, że korzystanie z reklamy stacjonarnej ma sens ale pod warunkiem, że jesteś pewien, iż Twojej grupy docelowej nie ma w sieci. W takiej sytuacji tak jak mówisz reklama w Zgierzu będzie rzeczywiście opłacalna i z pewnością dzięki niej odszukasz mnóstwo potencjalnych klientów na własne usługi a tym samym niezmiernie prędko zwiększysz własne zyski.

propek1

Posty: 10

 
Moim zdaniem jak najbardziej warto postawić na dotarcie do możliwie jak największej liczby klientów za pomocą reklamy w Zgierzu. Jeżeli masz taką możliwość to jak najszybciej powinieneś inwestować w reklamę.

Blitz55

Posty: 21

 
Zakładam, że jeżeli interesuje Cię reklama w Zgierzu to interesuje Cię przede wszystkim zwiększenie Twoich zysków. A jeżeli chodzi o zwiększenie zysków to jest ono możliwe pod warunkiem, że dana agencja przygotuje naprawdę ciekawą kreację, która przyciągnie do siebie uwagę i tym samym przekona klientów do skorzystania właśnie z Twoich produktów.

Kitas

Posty: 4

 
Wielokrotnie korzystałem z reklamy stacjonarnej w Zgierzu i muszę przyznać, iż jest to miejscowość w jakiej tego typu reklamy rzeczywiście bardzo dobrze działają i są rzeczywiście skuteczne. Z pewnością więc wrócę jeszcze do tego miasta z tego typu reklamą.

Sewerynus

Posty: 8

 
Tak rzeczywiście reklama w Zgierzu zamiast nowych klientów dostarczy Ci również doskonalszy wizerunek oraz większą rozpoznawalność, jaka w przyszłości również może przełożyć się na większe zyski. Należałoby żebyś również to wziął pod spostrzeżenie przy decydowaniu się na odpowiednią reklamę.

codePerformance

Posty: 7